Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik orszag konyhaja a...

Melyik orszag konyhaja a kedvenced? Onnan melyik specialitas?

Figyelt kérdés
El is tudod esetleg kesziteni?
2013. okt. 2. 10:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Japán : sushi : sajnos itthon nem lehet jól megcsinálni azt minőséget amit ők tudnak :

Egybként minden féle ételt megszoktam kóstolni :

Magyar konyhát is imádom :

2013. okt. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
A magyar konyha szerintem az egyik legjobb. Masodik helyezettnek Indiát tudnám mondani. :)
2013. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Magyar konyha.

Most éppen a tejfölös csirkepörkölt nokedlivel áll az első helyen, mert hogy arra éhezek, nagyon valószínű, hogy hétvégén az lesz az ebéd. :)))

A múlt héten a kelkáp.főzelék + fasírozott volt a favorit.


Más népek konyhájából nincs sorrend felállítva nálam, ha esetleg valamivel találkozok, megkóstolom.

2013. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Thai ,kínai :-) . Nagyon szeretem az egzotikus ízvilágot elkészíteni nem próbáltam ,bár egyet igen ... az illatos omlós csirkét (eredeti recept alapján ).
2013. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
finn: lazacleves Igen el is tudom készíteni
2013. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Koszonom.:) elso, sajnos a sushi meg sem kozeliti itthon az eredeti izeket, nagy csalodas volt,mert elsonek japanban kostoltam aztan itthon...

A magyar konyha nem az en izvilagom, mindenhol hus,paprika,zsir. Nekem tul nehezek.

Nalam az olasz konyha a befuto,nagyon tesztas vagyok, es hat a sutemenyek is mesesek illetve a nemet desszerteket is szeretem, sacher torta, sult turotorta, stollen stb. :)

Irjatok,ha van meg!:)

2013. okt. 2. 22:36
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Pesten is van jó sushi étterem a kolosy téren az alagsorban. :)

Kedvenc konyha? Olasz, kínaias/vietnámias, indiai, magyar. Japán konyhából csak a szusit ismerem, azt nagyon szeretem. :) És persze a most felkapott pho leves nagy kedvencem lett nekem is. :)

2013. okt. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%

Akkor menjél ismét Japánba sushit enni posh-atka:D

Már nem tudod, hogy rázd a rongyot jó dolgodban.

2013. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 mustafa33 ***** válasza:
72%
Magyar. És ráadásul mindaz aminek a tetején jó paprikás piros zsír réteg van. Gulyás, pörkölt, halászlé, babgulyás... mangalicából, marhából, vadból, halból...
2013. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 mustafa33 ***** válasza:
100%
és ehhez előtte egy kupica igazi kisüsti, mellé jó foszlós kenyér, és magyar bor.
2013. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!