Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen jó budapesti éttermet...

Milyen jó budapesti éttermet ismertek ami valamiben kiemelkedik?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondoltam,h pl. a csípős kajákra specializálódtak v.akkora adagok vannak mint máshol egy 2 személyes tál, v csak hamburgerek vannak de az mindenféle variációkban amiket máshol még nem ettetek.Vagy a hely maga külön egy élmény.
2009. nov. 29. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Trófea hihetetlen gazdag választék és egy bizonyos árat befizetsz és degeszre eheteted magad, de ilyen a wasabi is csak japán kiadásba, ott még fel se kell álnod mert körbe mennek az ételek az asztaloknál
2009. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Számomra a legjobb étterem a világon a Sir Brian :D Nekem ez a kedvenc éttermem, hatalmas adagokat adnak és nagyon finomak az ételek és "kézzel lábbal" kell enni ami egy külön élmény, nem ciki ha kézzel úgymond zabálsz és semmi sem kínos, nem kell mereven törölgetni a szádat és kihúzni magad :D egyszerűen csak lazíthatsz és ehetsz egy jó kiadósat, áraiban meg egész jó. párommal főétellel és itallal 5-6ezer Ft szokott lenni. Kb 300 Ft-ok az italok a főételek meg 1-2-3ezer Ft. szerintem teljesen átlagos. A gyöngyösi utcai metró megállónál van a váci úton a Duna pláza aljában a benzinkút mellett.


[link] ez a honlapjuk, itt megnézheted hogy van-e olyan étel ami tetszene neked.

Figyelmedbe ajánlanám a Szárny a szegettet és a Molnárné meglepetését. nekünk ez a kedvencünk :) jó étvágyat!

2009. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sphinx Étterem. Az Arénában és a Mammutban van 1-1 étterem. Nagyon hangulatos hely, különleges a dekoráció és akkora adagokat adnak, hogy nem is bírod megenni (ha kéred, becsomagolják és hazaviheted). Az árak pedig egyáltalán nincsenek elszállva! Ja, egyébként most 50 %-os akció van még pár hétig!
2009. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Trófeát én is nagyon szeretem, mert mindig nagyon jó a kaja, kedvesek a pincérek, a grilles fiú pedig nagy szerelmem :D


Amit még nagyon kedvelek, az a Komédiás kávézó. Kóser konyha, nagyon jól főznek, az ételek gusztusosak és nagyon finomak, a sütik lélegzetelállítóak. Mondjuk elég drága :S, viszont nagyon jó helyen van, gyönyörű a berendezés, a kiszolgálás pedig kifogástalan. A jó hangulathoz még egy zongorista is hozzájárul, aki tényleg mindent eljátszik, amit csak szeretnél ;)

2009. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 djudit válasza:

Igazi különlegességek.

Le Biscuit Bistro [link]

Imádom

2012. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!