Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ricotta hasznàlhato...

Ricotta hasznàlhato turo helyett?

Figyelt kérdés
Sütibe,pl fanta szelet.
2009. dec. 8. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Fanta szeletet még sosem készítettem (és nem is ettem), így nem tudom, hogy milyen állapotban van benne a túró, de én már majdnem 2 éve mindenhez csak ricottát használok: túróscsusza, túróspogácsa, "egyensúlytésztából" készült sütik, joghurtos túrótorta, tejszínes-gyümölcsös túróbomba, túrófagyi, stb. Úgyhogy én biztosan abból készíteném a fanta szeletet is.
2009. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.Én is szoktam fanta szeletbe ricottát rakni.
2009. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Elsönek :A fanta szelet az abbol àll,hogy van egy barna piskotalapom,arra ràkenni a turo-cukor-margarin keverékét,majd a tetejére fanta cola és pudingpor egyvelegéböl fözött zselét.Köszönöm akkor megprobàlom!

2009. dec. 9. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:

szia


ricottát azért nem ajánlanék édes süteménybe mert száraz és szinte semmi íze.

tésztába pogácsába vajas tésztához bármilyen péksüteményhez még túrós táskához is jó mert meg sütöd és így elveszi azt a semmilyen ízét,

míg édes süteményekhez használj inkább valami zsírosabbat.


Egy cukrász

2009. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22:06-os vagyok én is cukrász vagyok,és én használom.
2009. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

helló másik cukrász! :) üdv


akkor inkább szerinted nem jobb a zsírosabb túró, minthogy a ricottát használja? csak azért kérdezem mert ok hogy olcsó de azért nem akkora a különbség szerintem árban, hogy ne érné meg venni jobb minőségű túrót.

2009. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs felénk turo:(
2009. dec. 10. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!