Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Nem illik Camembert sajthoz...

Nem illik Camembert sajthoz felvágottat/szalámit enni?

Figyelt kérdés

Németeknél ettem, mire ők meglepődtek, hogy egyszerre eszem a Camembert sajtot és a szalámit is.

Nem illik együtt enni?



2014. febr. 19. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés dolga, ki mivel mit eszik. Lehet, hogy a te német ismerőseidnek épp nem volt az esete.
2014. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szoktam, valahogy annyira karakteres íze van, hogy nem kívánok hozzá mást, ugyanez a helyzet a brie-vel is.

Ha felvágottat eszem, akkor nem ilyen puha sajtot eszem hozzá.

De szerintem nyugodtan egye mindenki azzal, amivel akarja :) Másban sem egyezik mindenki ízlése.

2014. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése. Én sem tudnék enni hozzá szalámit. Maximum valami gyümölcsöt.
2014. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lencsefőzelék ***** válasza:
13%

Mindenki azt eszik azzal, amit és amivel akar. Rokon gyerekeket láttam már nutellás-parizeres zsemlét enni lilahagymával. Én speciel nem enném meg egyiket sem, mert a sajt az gyakorlatilag rohadt tej (a tej és tejtermékek pedig többet ártanak, mint használnak, és max. a boci számára egészségesek), a felvágott pedig adalékanyagokkal mérgezett ipari hulladék (és a szalámi sem sokkal jobb).

És most lehet lepontozni.

2014. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt eszi hozzá, ami neki bejön. Én a Camembertet mindig téliszalámival szeretem enni:)
2014. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szalámis vajas kenyérhez szeretem enni, illik vagy nem illik. :-)
2014. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gungasam ***** válasza:

Na végre! Eddig azt hittem küllönc vagyok! Én is szalámival szeretem a lágy sajtokat, bár nagyon jók almával is. Szalámival kenyérrel és zöldpaprikával a leglaktatóbb, míg almával csak desszert.

Az evésben nem számít az illem, mármint, hogy mit eszel.Ott jön be a jó modor, hogy hogyan eszed...

2014. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én sonkás szendvicshez szoktam enni friss paprikával, úgy nagyon finom!


Lekvárhoz, kaviárhoz nem enném meg, de felvágotthoz?!

2014. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!