Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen eteleket adnak svedaszt...

Milyen eteleket adnak svedasztalos felpanzional reggelire-vacsorara altalaban KULFOLDON ( tengetpart olasz orsszag kornyeke)?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez országtól függetlenül általában kontinentális reggeli.


Zsmelék, kenyerek, műzlik, joghurtok, gyümölcsök, felvágottak, sajtok, zöldségek, tojás különféle módokon, lekvárok, mézek, stb. Sosem láttam még olyat, ahol más lett volna. Néhol van amerikai típusú palacsinta vagy valami helyi sajátosság is, de a lényeg ugyanaz.


A vacsora pedig nagyon változó, pl. nálunk tengeri hal választék volt, sokféle tészta változatos szószokkal, kagyló, rákfajták, rizses egytálételek, sokféle zöldsaláta, húsokhoz látványkonyha (választott fajtát előtted készítették el a választott módon). Legalábbis mi idén tengerparti nyaraláson ezzel találkoztunk (kanári-szigetek)

2014. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a gyors valaszt:)
2014. jún. 29. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:

A kontinentális reggeliben általában nincs se tojás, se zöldség, se felvágott, se sajt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek_..

2014. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
76%
jó gyerek :D Minden amit csak szem-száj megkiván. Pl. nekem Párizsba Disneylend hotelbe reggelire: kb 30féle müzli száz felvágott , zsemlék,péksüti,kávé,kakó,gyümölcslé, tényelge MINDEN amit csak akarsz ! Vacsorára meg szerintem valami olyan ételben gondolkozz ami ott előfordul halak,tengeri kütyük stb. Mint már ezt előttem is irták :)
2014. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szalonna kolbász zöld hagyma paradicsom
2014. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!