Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol tudok málhazsákot venni,...

Hol tudok málhazsákot venni, és kb mennyiért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 19:12
 1/9 anonim válasza:
100%
kb az összes military boltban, keress rá neten,hogy hol van a közeledben, de neten is vehetsz. ára változó eléggé. nem drága.
2010. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

katonai boltok vagy piac és olyan 2000 ft körül

ha bp-i vagy akkor a nyugati környékén van egy jó military bolt,van ott minden mint a búcsúban,apám onnan vette nekem a szimatszatyromat:D

2010. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

btw, mazochista vagy, hogy málhát akarsz hordani? :D Divatból? Ha lettél volna katona minden másnap félórás eligazítást végigállni megpakolt málhával, eszedbe nem jutna olyat venni.


Kicsi, mert nincs akkora literre, mint egy normális hátizsák. Nincsenek benne külön rekeszek. Ha valamit alulra pakolsz és hozzá akarsz férni, ki kell pakolnod az egészet.


Kényelmetlen, mert nem fekszik fel a hátra, gyakorlatilag megtömve domború, a háthoz meg homorú vagy lapos profil illene. Vállban qurvára vág, mert egy madzag a vállpántja, nincs párnázata, ami eloszlatná a súlyt, így egy 10 kilós málha nehezebbnek bizonyul egy 20 kilós modern hátizsáknál.


Egyetlen normális érv nem áll amellett, hogy valaki ilyet hordjon. De a te dolgod, hogy kínzod saját magad. (divatból)

2010. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:) ahol vettem a szimatszatyrot, ott sajna nem volt:S

uccsó: nem véleméény kérdeztem, és nem divat miatt kell, mert sztem rohadtul nem divatos szal nem is tudom miről beszélsz:D ha egyszer nekem kell, akkor ne leszólni próvbálj, hanem válaszolj a kérdésre.ha nem tudsz akkor meg minek kell hozzáfűzni akármit is? :)

2010. jan. 26. 14:10
 5/9 anonim válasza:

csatlakoznék az előttem szólóhoz, annyiban kiegészítve, hogy ha punk, vagy rocker, netán military fan vagy inkább vegyél bergent(angol) hegyivadászt(német) tatyót

a hegyivadász kis mennyiségre a bergen nagyra

tökéletes, praktikus, kényelmes....(ezek dísznek,ajándékba,menőzni is jobbak... csak árban lehetnek magasabbak...:))

2010. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

A hivatásosak is kapásból lebeszélnének róla, inkább az osztrák vagy egyéb modelleket részesítik előnyben. A magyar málha 10 kiló cuccal már kínszenvedés. Ráadásul el sem olvastad az utolsó mondatomat, amiben azt írtam: a te dolgod...


Váljék egészségedre! Sose hordjál kényelmesebbet!


Aztán lehet ezt is lepontozni.

2010. jan. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem divatos? Nagyon is divatos a punk/rocker/művész g*ci körökben.
2010. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
" punk/rocker/művész g*ci " köszönöm ezt az értelmes, kultúrált jellzőt. IQ megvan azért :)
2010. febr. 17. 00:09
 9/9 Draculamaster válasza:
Hát ihazából normális military shoppban megkapod 2k-ba és amúgy igen rockereknek valóban jól néz ki, ahogy mint rocker vagyok nekem is van, de ettől függetlenül építő jellegű kritikaként fel kell fogni, hiába 75 literes az és kis Izsákom soha nem fogom ennyivel megpakolni mert egyszerűen lehetetlen túlélni. Ha azért akarod hordani mert rocker vagy akkor javaslom az alábbit: Keress olyat aminek nem "madzagpánt"-ja van ami ez a nagyon vékony pánt, mert az túlélhetetlen, és vegyél mellé egy másikat is a lehető legolcsóbban ami minegy milyen, azt felvágva damillal tudsz belülre egy vagy két zsebet egész szépen varrni. Nekem a 75 literes málhám 6000Ft-ba volt összesen a másik málhával együtt amivel zsebeket csináltam, meg a kb 1500ft értékű otthon készített felvarrókkal együtt.
2015. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!