Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ki milyen feltettel szereti...

Ki milyen feltettel szereti legjobban a hejabasult krumplit?

Figyelt kérdés
Regen mindig a 'magyaros' variaciot ettem a vaj, so, szalonna, kolbasz, zoldsegek valtozatot. De miota ismerem az 'angliai' tipusokat, azota nagyon sokat eszek hejabasultet. Angliaba ezt az etelt ugyhivjak, hogy Jacket Potato. Az elkeszitese pedig ugy nezki, hogy meg nyersen vagnak a kozepebe vagy egy lyukat vagy egy keresztformat, hogy mikor megsul szetnyiljon, mint a tubarozsa. Na ezt a hasadast szoktak megtolteni mindenfoldi joval, pl paradicsomos babbal es sajttal, tunas kukoricas majonezes kremmel. De tudjatok mit csinalok fotokat es feltotltom oket ide kerdesek formajaban, hatha tudok adni jo kis otleteket a kedves kommenteloknek.

2014. dec. 11. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
piros paprikás zsír
2014. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én reszelt sajtot szoktam rátenni és úgy esszük meg.
2014. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vaj, tejföl, sajt, esetleg snidling vagy kapor (sose az összes egyszerre :) ). Sose eszem hozzá húst.
2014. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sült szalonnával és párolt savanyú káposztával.
2014. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zolidobos ***** válasza:
100%

Lehet még szert tenni, (pl. Mezőkövesden)kisipari készítésű, pörkölt napraforgó olajra. Aki már evett, tudja miről beszélek, aki még nem, ajánlom megkóstolni.

Ezzel öntözöm meg a forró krumplit, majd a savanyú káposztát is, természetesen takaros mennyiségű lilahagymát belevágva. lehet, hogy Norbi a szívéhez kap, (lehet, én is egyszer...) de ez valami felséges étek.

2014. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sóval, vajjal, savanyú káposztával.
2014. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
forró sós kacsazsírral locsolom meg :)
2014. dec. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Feltétlenül vajal és sóval.
2014. dec. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!