Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ki milyen extrem lamgost...

Ki milyen extrem lamgost evett mar?

Figyelt kérdés
Nekem a legfurabb esztergomban volt, mert retes lisztbol keszult a langos es sajtos tejfolos volt. Persze nem futott sokaig a hely. A ketchup-os sajtosat meg egyszeruen nem ertem. De biztos sokan szeretik, mert sok helyen latom.

2015. jan. 20. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem annyira extrém, de nem is olyan szokványos! Olasz lángos a neve. Fokhagyma van rajta szétkenve, tejföl, erre jönnek a zöldségek. Lila hagyma, uborka, paprika, paradicsom. Végül sajttal van megszórva. Nagyon finom!


Akkor Csirkemájas lila hagymás pizza. Erre is lehet akár tejfölt és sajtot tenni. Fokhagyma is jól megy hozzá.


Édes lángos. Sárgabarack lekváros. Nutellás. Nuttelás banános tejszínhabbal. :)

2015. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyros-os lángos. Elég betegen hangzik, de meglepően jó volt. Tulajdonképpen gyros hús tejfölös öntettel és hagymával.
2015. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Őrsnél vettem 3 éve kb .tarjás sajtost.

annyira extrém volt hogy első harapás utàn le söpörtem a sajtot rola,annyira gagyi sajtot tetek rá:S

2015. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Extrémet még nem ettem, kizárólag a fokhagymás-sajtos tejfölöst szeretem. Viszont hallottam olyanról aki lekvárral eszi. Brrrrr
2015. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem én ettem, de azért elmesélem. Külföldi vendégek voltak nálunk, és elvittük őket a Fővám téri Vásárcsarnokba körülnézni. Ott vettek maguknak egy lángost annyi pénzért, amiből én egy egész sereget ellátok lángossal; hagyományos magyar lángosnak volt beállítva, de azon minden volt, a paradicsomtól kezdve a hagymán meg a fetasajton keresztül minden. A tesómmal csak lestünk, hogy csóri külföldieknek ilyeneket adnak el lángos címén. Majdnem kétezer forintot fizettek egyért. (@_@)
2015. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem volna az arusitot, hogy jó parasztokat lenni a külföldiekkel? Ezzel növeli magyarország jó hírnevét turisztikailag?!
2015. jan. 21. 14:15
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem volt kedvem nekiállni veszekedni a tömeg közepén, de azért felhomályosítottam a vendégeimet hogy ez azért nem így szokott kinézni + nagyon drága volt. Sajnos mire észrevettem mire készülnek, már megvették. :/

Egyébként az volt a durva, hogy szerintük ez teljesen normális ár volt, meg sem lepődtek. (O_O)

2015. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Erdőmester" Mezőberényben.

Érdemes kipróbálni.

[link]

2015. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 antrax93 válasza:
Én extrem lamgosnak mondanám a lamgosos pizzát.
2015. febr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Sajószentpéter: Töltött csirkemelles lángos füstölt sajttal. Nagyon finom volt! :)
2020. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!