Mi a zakuszka?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
2008. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
2008. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Egyet ertek a cikkekben szereplo allitassal,h nagyon finom es megeri a faradtsagot!

En a babos valtozatot szeretem a legjobban,de a padlizsanos is jo!

Mi igy csinaljuk:

-1 kg daralt(husdaralon vagy robotgepben daralt)voros hagyma

-2 kg daralt vastag husu feher paprika(szinten daralva)

-3 kg pritamin paprika(daralva)

-ezt 1 l olajon puhara paroljuk (soval-kenheto allagura)

Ha kesz bele teszunk 1 kg daralt fott babaot+1 l paradicsom level osszekeverjuk es addig fotyogtetjuk mig besurusodik kb 10percig.Ha szukseges (ha nagyon "szaraz" meg tehetunk bele 1-2 dl olajat vagy paradicsom levet+soval borssal izesitjuk.+Uvegekbe rakjuk,keshegynyi befozo port rakunk a tetejere es 1 kanal forro olajat ontunk a tetejere,majd lezarjuk es szaraz dusztba rakjuk(szaraz duszt=1 kupacba rakjuk az uvegeket es vastagon betakarjuk,addig hadjk ott mig kihul...1-2 nap!)


A padlizsanost ugyan igy keszitjuk csak az 1 kg baba helyett 5 kg sult es apritott padlizsant keverunk a masszahaoz!


Remelem izleni fog!

2008. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszöm a válaszokat ki fogom próbálni!
2008. aug. 25. 11:02
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Tenyleg megeri kiprobalni, nagyon nagyon fincsi:)
2008. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
vegyél Tescoban, nehogy már otthon csináld...
2009. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
hat megeri a faradtsagot. az uzleti mocsok messze all az igazi hazi szakuszka izetol. en mar csak tudom mert erdelyi vagyok es az egyik kedvencem. imadom. szoval hagyd az uzletit es meglatod h megeri
2010. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!