Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szoktatok enni csokit sos...

Szoktatok enni csokit sos dolgokkal?

Figyelt kérdés
En meg soha nem hallotam rola, de multkor a borbas marcsi megemlitette, hogy ok a sportszeletet sos kiflivel ettek.

2015. márc. 15. 17:49
1 2
 11/17 anonim válasza:
75%
Csokit szoktam chipsszel :)
2015. márc. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
A TUC-os Milka kegyetlen finom szerintem. A lakásom közelében van egy bolt, ahol rendszeresen akciós, akkor állandóan betankolunk a lakótársammal.
2015. márc. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
A Tuc-os Milka tényleg nagyon finom.
2015. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

Karamellás-tengeri sós csokit kóstoltam, az ízlett, bár nem ennék olyant minden nap.


#10: Ha csokis húst nem is, de húsgolyókat ettem áfonyalekvárral, az finom volt.

2015. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sok esetben imádom a sós és az édes ételeket együtt, némelyek nagyon jól összeillenek - persze nem mind! A csokoládéhoz nagyon jól passzol a só. Én pl sós mogyoróval imádom.


10-es: ez egy közép-dél-amerikai fogás, a csokis csirke, különleges, de nem gusztustalan, a csokoládénak nem kötelező édesnek lennie, és ez esetben sincs cukrozva. Ami azt illeti, a csokit eredetileg nem is édesítve fogyasztották, mint tudjuk. Csak fűszereket adtak hozzá (vaníliát, chilit).

2015. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem szeretem de Lindtnek van egy sós karamellával töltött csokija és valami isteni. Egy nagyon pici só kiemeli az édes ízt.
2015. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Túl édes vagy túl tömény csokit háztartási keksszel és tejföllel :P Nápolyit mindig tejföllel.
2015. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!