Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Tényleg kisebb lett egy Big...

Tényleg kisebb lett egy Big mac szendvics, vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

Vagy 10 éve ettem utoljára ezt. Akkor voltam 11 éves. Lehet, hogy mivel gyerek voltam, nekem tűnt nagynak. De ma ismét ettem és csak néztem, mennyivel kisebbnek tűnt, mint ,,annak idején". A kérdés, hogy tényleg így van, mások is így látják?

Kettőt benyomtam, azt még mindig nem voltam tele. Hozzáteszem, nagyon nem vagyok kövér, mielőtt valaki azt hinné!



2015. szept. 7. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Minél ritkábban eszek, annál kisebbnek tűnik:D

Szerintem csak azért,mert elszokok tőle.

2015. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet.:D De szerintem elég kicsinek tűnik, pl. egy Burger king-es whopperhez képest.:D
2015. szept. 7. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem lett kisebb.
2015. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ok, komolyan kezdek félni, milyen beles lettem...xD
2015. szept. 7. 22:35
 5/10 A kérdező kommentje:

De inkább az a vicces, hogy gyerekként olyan óriásira emlékszem, ma meg egy mini kis szendvicskének látom.xD

Mostanában hozzászoktam a cipó nagyságú buci hamburgerekhez.:D

Simán bedörgölöm.

Nem dicsekvésből mondom, mert szerintem gáz, hogy lány létemre ilyen vagyok.:D

2015. szept. 7. 22:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett kisebb, de ha veszel egy street food burgert, akkor az jóval nagyobb és kiadósabb lesz, mint egy big mac. Szerintem a jófajta burgerekkel a big mac nem tudja felvenni a versenyt.
2015. szept. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6 sajtburger, kb. ugyanannyiba kerül mint 2 bigmac, és úgy tele leszel, hogy mozdulni se tudsz :D


szerintem se nagy a Bigmac, én a Whoppert nagyobbnak látom

2015. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na igen, a street food burgerek mindent visznek!:D Meki csak ,,vészhelyzetben".
2015. szept. 8. 18:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

No, akkor én rettentő beles lehetek, mert gyerek, főiskolás, meg nagyon felnőtt koromban is rettentő kicsinek találtam a Mekis meg a Burgeres kajákat is. Inkább státuszszimbólum volt oda járni, mert símán éhen haltunk volna.


Utcai hamburger... Ha enni akarsz.

2015. szept. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Darton81 válasza:

Egyértelmű,hogy kisebb lett!

Kb. fele akkora az átmérője,mint régen! Mondom ezt úgy,hogy ettem is Mekiben sokszor,régen is és manapság is. És dolgoztam is mekiben 25 éve és most is dolgozok a Mekinek áruátvevőként. Így elég sok tapasztalatom van. Aki azt mondja,hogy nem lett kisebb,az vagy nem élt 25 évvel ezelött,vagy nem emlékszik ,vagy fogalma sincs az egészről!😁

2023. okt. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!