Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi a velemenyetek a Mille...

Mi a velemenyetek a Mille sutemenyekrol?

Figyelt kérdés
Az en szemelyes velemenyem nem tul pozitiv, vagy inkabb nem ertem mi ez a felhajtas korulotte. Egy szerintem(!) kifejezetten csunya sutemeny, mert a kemeny reteslapokat nem lehet szepen elrendezni, mint a kremesnel vagy a franciakremesnel. De most is lattam a neten, hogy a Kishableany badacsonyi vendeglo keszitett egy flodnis-millet. Miert? A flodni ugy jo, ahogy van. Ez a mille meg nekem moindom kullem alapjan nagyon nem jon be ad1, ad2 miert kell egy ilyen francia sutemenyt korbeudvarolni, mikor a magyar vagy ha tagabban gondolkodunk osztrak-magyar sutemeny vonal sokkal jobb! Hol van ez egy zacher tortahoz, vagy egy dobos tortahoz kepest?

2016. febr. 7. 13:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!