Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen jó mogyoróvajas ételt...

Milyen jó mogyoróvajas ételt ismertek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 24. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Mogyoróvajas kenyér, palacsinta, piskóta, pálinka.


A kérdés az milyen mogyoróvaj? Bolti vagy saját készítésű. Én magam csinálom a mogyoróvajat, mert így biztosan tudom hogy nem lesz benne cukor.

2016. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
1. milyen mogyoróból csinálod?
2016. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sima sózatlan földimogyoróból. Addig darálom a kézi mixerrel amíg vaj állagú nem lesz. Daráláskor pár csepp édesítőszert nyomok rá az ízvilág kedvéért. Hántolt zacskósat szoktam. Lehet variálni az ízvilágot, cukrot belerakni vagy kakaót. Én kicsit mazochista vagyok, mert nem rakok bele semmit a pár csepp édesítőn kívül.


Állítólag más magvakból is lehet vajat csinálni. Fa mogyoróból, dióból, mandulából, pisztáciából. Utána kell olvasni.

2016. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Férjem is szokott néha csinálni az biztos, hogy mézet rak bele...


Amit én nagyon szeretek az a mogyorovajjal töltött jalapeno paprika.

2016. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

natur mogyoróvajból

afrikai, ázsiai mogyoró mártás

afrikai mogyoró leves, csirke mogyoró szószban

2016. máj. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
54%
Nutella
2016. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak én nem értem a pontozási rendszert? Elvileg a hasznos válaszokat kéne felpontozni nem? Talán büdös vagyok?
2016. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!