Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A Habanero paprikát lehet...

A Habanero paprikát lehet valahol kapni itt magyarországon?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a legerősebb paprika a világon, és én szeretem a csípőset, így megszeretném kóstolni. Még egy kérdés: Ha lehet kapni itthon, akkor egészben lehet kapni, vagy csak ledarálva?
2010. ápr. 10. 21:47
 1/2 anonim válasza:

Elöször is nem a legerősebb!...de azért elég bika:)


[link]


Lehet venni a kaiserben 4-500 ft-t, tálcás 8-10 db van egy csomagban és friss. Most csak úgy hever a polcon és szépen szárad. Egy fél paprikát raktam egy salátába, eléggé erős de kibírható. Ilyen takarításképpen alkalmazom a beleimnek:)


AZ én kim-chim:


3-4 répa durvára reszelve, 1 nagy fej hagyma durvára reszelve, 1 kígyóuborka durvára reszelve, 1 sörretek durvára reszelve,...só, friss gyömbér leve, piros paprika, rengeteg fokhagyma, kicsi ecet, fél habanero chili......1 nap hütő...nem mindig birom ki az egy napot:)

2010. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

...van egy drágább megoldás is, itt találsz mindenféle csípős dolgot:


[link]

2010. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!