Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Tudnátok nekem mondani könnyen...

Tudnátok nekem mondani könnyen elkészíthető görög ételek és italokat?

Figyelt kérdés
A suliban nem soká lesz egy ilyen gasztro nap és mi Görögörszág ételeit szeretnénk bemutatni.Olyanokat keresünk amit viszonylag könnyen és olcsón megtudunk csinálni.A gyros meg a tzaciki már figyelembe véve.Szeretem a humort,de ha lehet ne görögdinnyét ajánljatok.

2016. dec. 4. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Muszaka: [link]

De itt is válogathatsz: [link]

2016. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló hideg görög gyümölcsleveseket sokat csinálunk:

[link] Bár igazából ez inkább gyümölcssaláta.

Mi görögdinnyét nem szoktunk bele, hanem csak sárgadinnyét vagy barackot, ha van, akkor mindkettőt. Mehet még bele vagy szőlő, vagy málna, vagy narancs. A piros ribizlit soha nem szoktuk kihagyni, az mindig van emiatt otthon lefagyasztva. A leve pedig narancslé és tejszín, ahogy a recept is írja.

2016. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!

Google-ban én is rá tudok keresni, csak direkt olyat szerettem volna, amit már más elkészített és másnak is sikerülhet.

2016. dec. 4. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!