Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mit lehet sushiba/nigirire...

Mit lehet sushiba/nigirire tenni ami sokáig eláll?

Figyelt kérdés

Uborka mindig van itthon, az az egyik amilyet biztos csinálunk viszont a lazac drága plusz állítólag a fagyasztott nem finom, a rákrudacskákat párom nem szereti az avokádó meg állítólag kettőt pislogsz és már túlérett.

Ötletek mivel lehetne finom sushit csinálni amit akár bevághatok a fagyasztóba ha nem használom fel mindet avgy csak előre be lehet tárazni belőle?


2017. febr. 23. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tojás, sárgarépa, tonhal, az avokádót pedig akkor vedd, amikor csinálnád, olyat válasz amit a kezeddel be tudsz nyomni, de nem löttyedt, az már finom és pár napig simán friss
2017. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Fagyasztott sushi? Ne viccelj.
2017. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Miért csak nigirit akarsz?
2017. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 nem magát a sushit, a halat értettem fagyasztottan,

#3 inkább a tekercseket szeretem csak rizs van egy rakás nori lap viszont nem olyan sok szóval gondoltam csinálok nigirit is, azt legalább nem tudom elcseszni tekeréskor :D

2017. febr. 23. 18:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!