Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik nemzetnek a legegészség...

Melyik nemzetnek a legegészségesebbek az ételei?

Figyelt kérdés

és egyben finomak is,

egzotikusak is, de nem annyira hogy bogarak is szerepelnek az étlapjukon



2017. márc. 15. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

nemzetet nem tudok írni, csak népcsoportot: az eszkimóké.

Gondolj csak bele. Az ételeikben nincs semmi adalékanyag. Teljesen természetes. Nem véletlen, hogy köztük nagyon ritkák a daganatos betegségek, a cukorbetegség, és még hasonlók.

2017. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
80%

Kínában is egészségesen étkeznek. Ott inkább a levegő szennyezettsége miatt, illetve a sok stressz okozza a betegségeket.

Halat és növényeket esznek szinte.

Meg még a Kaukázoson is nagyon egeszségesek. :)

2017. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Japán és kína, ott rengeteg friss tengeri halat, és zöldséget esznek, valamint rizst, ezek alkotják az étrendjük alapjait. Én szeretem is, változatosan el lehet készíteni és kiadós is. Ma is ez volt az ebéd, sült zöldséges rizs, hallal.
2017. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Azért a halak és egyéb tengeri herkentyűk egészségessége erősen megkérdőjelezhető. A halakból kerül legnagyobb mennyiségben higany az emberi szervezetbe.
2017. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Minden nemzet ételei egészségesek, ha változatosan esznek.
2017. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Az indiai, ázsiai konyha nagyon egészséges eredetileg (mivel én vegán vagyok, eleve tetszenek azok a receptek, amikben nincs hús, tej stb, és az indiai, kínai, japán, koreai, thai ételek nagy része vega/vegán). Viszont a nálunk kapható pl "indiai" ételek nagyon olajosak, egyáltalán nem autentikusak.
2017. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vietnami, Kínai.
2017. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Japánok étele. Jól tükrözi a várható életkoruk, ami 100 évhez igen közel van.
2017. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a Távol-Keleti konyha. Sok tengeri élőlény, zöldség-gyümölcs, kevés kenyér-tészta
2017. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Minden nemzetnek vannak egészséges és egészségtelen ételei.


Pl. az autentikus olasz ételek is vannak olyan jók mint a távol-keletiek. Nem véletlen tanácsolják az egészségesen étkezni akaróknak a mediterrán-étrendet.


A távol-keleti konyhában pedig egyáltalán nem egészséges a rengeteg fehér rizs, a töménytelen szója/ tofu.

2017. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!