Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi történt Székesfehérváron a...

Mi történt Székesfehérváron a Távirda utcában levő OLASZ étteremmel? Megszűnt vagy csak elköltözött?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon szerettük, de most egy ideje nem voltunk, és tegnap csalódottan tapasztaltuk, hogy az üzlet kiadó.
2010. máj. 12. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
En nem lattam, hogy barhol mashol kinyitott volna, szerintem csod. Mar honapok ota nem lattam arra mozgast, ha nyitva is voltak, vendeg nem nagyon lehetett. Ha olasz kajat akarsz, esetleg probald meg a Mauro pizzeriat a Szekesegyhaz hata mogott.
2010. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csődbe mentek,mit csodálkozol??Nincs pénzük az emberek jórészének étterembe járni,jó ha a boltban megtudja venni az épp szükséges élelmiszert,ez a helyzet:/
2010. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!