Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Eredeti angol sütemény receptek?

Eredeti angol sütemény receptek?

Figyelt kérdés

Iskolai programhoz szükségem lenne eredeti karácsonyi süteményreceptekre,(föleg aprósütemény vagy esetleg sós rágcsaféle), amiket tényleg Angliába hagyományosan készítenek az adventi-karácsonyi idöszakban.

Lehet magyar, angol vagy német nyelven is, az nem probléma.


A google-ben amiket találok, azok nem eredeti receptek, hanem magyarok, amiket valamiért elnevezett valaki angolnak - és ezek nem használhatóak.


Aki tud segíteni, kérem tegye meg, elöre is köszönöm!



2017. okt. 12. 17:52
1 2
 1/20 anonim válasza:
7%

Vó't má'

Amúgy miért is nem keresel magad?

2017. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Próbáld meg angolul keresni!
2017. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Elsö: NEM volt még ez a kérdés, másrészt írtam, hoyg kerestem, de nem találtam semmi értelmeset!


Második - angolul is keresek, de nem tudom, mik azok, amik tényleg angol hagyományos receptek, illetve eddig csak nagyon kevés félét (kettö vagy három) sikerült találni.


Azért írtam ki a kérdésemet itt, mert ha valaki otthon van a témában, könnyebben tud olyan oldalt linkelni, ami segít.

2017. okt. 12. 18:15
 4/20 anonim ***** válasza:
2017. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
ma 19:03-as: szerinted arra van válasz??? Mellesleg a keresö sem adja ki.
2017. okt. 12. 19:35
 6/20 A kérdező kommentje:
ma 19:05-ös: neked köszönöm a linkeket, biztos lesz közte jó recept is!
2017. okt. 12. 19:36
 7/20 anonim válasza:
5%
Ezek mennyiben változtatnak azon, hogy pofátlanul hazudsz?
2017. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nos ha nem gond az angol akkor nyilván ott is van gyakorikérdések meg fórumok. Én ott próbálkoznék.
2017. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi, elvileg igazad van, de az angolt olvasni tudom, de saját magam nem tudok írni/kérdezni, meg nem is ismerek ilyen angol fórumot.

De ha netán te ismersz, linkeld be légy szíves, hátha találok ott is valamit.

2017. okt. 12. 20:16
 10/20 anonim ***** válasza:
brownie esetleg?
2017. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!