Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hova lett a Smack leves Pécsről?

Hova lett a Smack leves Pécsről?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja szomorúan tapasztaltam hogy Pécsen nem árulják már a Smack leveseket. Szerintem a legjobb instant leves ami nem egyszer mentett már meg egy-egy másnapon :D Eddig az Enger-ben és a közeli kisboltban plusz a Tom Marketben vagy a Sparban is árulták de már ezeken a helyeken sehol sem kapni... Van ötlet hogy miért nem szállítanak már ? Vissza a smacket Pécsre!!!!! :D

##instantleves ##smack ##instant ##pécs
2018. febr. 14. 21:56
 1/9 anonim válasza:
90%
Euro familyben meg megprobalhatod, bar fogadni nem mernek ra h meg van. Bar nekem a kinai smack is bejott, azt ott szoktam venni kb 80 forint :D
2018. febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom melyik város részben nézed a boltok polcain, de rottyon van minden ezekkel a csupa tészta levesekkel. Nézd meg az ifjúság úti sparban, ki van zárva, hogy ott nem kapsz.
2018. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Uránvárosban vásárolok legtöbbször és a Nissin féle smacket nem árulják. Igen tudom hogy nagyon sok féle van sokat ki is próbáltam de pl a vifonnak szörnyű a tésztája szerintem. Néztem már az intersparban is de ott sincs már..
2018. febr. 15. 01:14
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

A Sparban és az Intersparban is van. Ha épp, nincs akkor várni kell mert elfogyott a készlet.

Tescoban is van.

CBA, Coop, Metro, Auchan boltokban is lehet kapni még.


[link]

2018. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Alkotmány úti Sparban voltam ma, van csirkés, marhás, meg az a furi csirkés ami nem csíp :)
2018. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sparban van néha de azt a kevergetős bolognait már sehol se találom, sír érte a szívem
2018. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Budapest közeli város,és innen is eltunt nagyjából 1 hónapra (3 kulonbozo boltból!). Már féltem, hogy ki fogják vonni a forgalomból.De pont a napokban láttam ujra a polcokon, szoval van remény, csak várni kell rá :D én is sajnálnám egyébként, szerintem az a legfinomabb.
2018. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ma voltam az arkadban levo sparba es tele van smackel
2018. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ! Igen már én is találtam!!! Uránban a goodsmarketben tök jó áron
2018. febr. 23. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!