Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ököruszály levest, illetve...

Ököruszály levest, illetve kacsanyaklevest már csak az idősebbek szoktak enni Magyarországon? A fiatalok számára miért nem vonzók ezek az ételek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak át kell nevezni és megeszik.
2019. márc. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, át kell nevezni. Ez ma nagyon divatos, ez az ún. újragondolás..DD..
2019. márc. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a pulykanyakleves az egyik kedvencem. Imádom lecsipegetni a nyakról a finom húst.

24N

2019. márc. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Én minden héten főzök magamnak húslevest, mellékes, hogy marhafarokból van -e, vagy hívjuk ahogy akarjuk, minden húsból jó. Nekem is a kedvencem a jó vastag pulykanyak.

Én többnyire baromfiból készítem ha csak magamnak főzöm, de a párom sertés csontból szereti. Én akkor is dobok bele egy-két nyakat, egyébként is azt mondják, úgy a legfinomabb, ha minél többféle hús van benne.

Egyébként a mai fiatalok szerintem sem főznek húslevest, de azt gondolom szívesen megeszik ha valaki megfőzi.

Én inkább azt gondolom, valami nagy ördöngösségnek tartják manapság, nincs már aki átadja a hagyományos recepteket.

2019. márc. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Hát én 24 évesen ezeket nem szeretem de mondjuk pulykát alapból semmi formában nem eszem meg, marhát csak apa által főzött pörköltben vagy darálthús formában.

24N

2019. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 qkker1 ***** válasza:
91%

"Nekem a pulykanyakleves az egyik kedvencem. Imádom lecsipegetni a nyakról a finom húst.


24N""


Lúdgége tésztával a legjobb.

2019. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az ököruszály levest, a kacsanyaklevest, a pulykanyaklevest, a csirkenyaklevest.
2019. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!