Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon duriánt venni? Valamint mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2019. márc. 26. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Még a régi Józsefvárosi piacon vettem, egy Bihn nevű vietnámitól. Pontosabban én a 18.ker-ben voltam nála a raktárban, azt ajánlotta, hogy fél kilós fagyasztott gyümölcshúst vegyek először. Az egész gyümölcs jó nagy,ezért elég drága. Nem bántam meg, hogy hallgattam rá, elég érdekes íze van. Nem tudom mennyibe került, sokmindent vettem akkor. De nem volt nagyon sok. Kb 10 éve volt ez, talán most is megvan a boltja. Szerintem megvan az akkori telefonszáma, azt esetleg meg tudom adni.
2019. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kapásból két helyet tudnék mondani.


1. Saigonfood vietnámi bolt, 1087 Budapest Kőbányai út 35

[link]


2. Dunapanda szupermarket 1107 Budapest, Jegenye u. 26-28


Az utóbbi nem 100%-ig biztos, de amikor legutóbb voltam, akkor volt náluk.

2019. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg még megpróbálhatod a Kőbányai úti kínai negyedet (bár a legtöbb árus nem szívesen áll szóba magyar vásárlókkal).
2019. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!