Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Magyarországon kapható Cheetos...

Magyarországon kapható Cheetos Crunchos megegyezik azzal a Cheetos-szal, amit az amerikai imádnak?

Figyelt kérdés
Rengeteg amerikai sorozatban, youtube videóban látszik, hogy valamilyen speckó Cheetost esznek vagy beszélnek róla. Itthon ugyanolyat lehet kapni?
2019. ápr. 5. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen
2019. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet. Most kezdték el reklámozni a tv-ben.

Boltban még nem voltam, hogy megnézzem, hogy lehet e már kapni. De a neten fent van.


[link]


[link]

2019. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt szerencsém kipróbálni és teljesen ugyan olyan! Már van 6 zacskónyit vettem egyszerűen függő lettem
2019. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is beszereztem egy Prímából, elég addiktív :D
2019. ápr. 6. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az édes chilisért oda vagyok. Klassz, hogy ilyen ropogós is.
2019. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sajnos nem. Kinézetre olyan de az amerikaira rávan írva hogy 32%real chees és crunchy is a neve a magyar kiadásra azert nem írhatták rá hogy crunchy. Ajánlom a simát kostold meg pesten egy amerikai boltba a legkissebb kiszereles egy ezres (28,3)g de megéri én Amerikában kostoltam minden ízben de eszméletlen finom es sajnos az itthoni egyáltalán nem hozza... de remélem már sikerult venned egy zacskoval mert ha nem akkor feltétlen éld át azt az ízt
2023. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!