Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok szalonnasütés...

Vegetáriánusok szalonnasütés és grillezés helyett milyen összejövetelen vehetnek részt?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 00:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Grillezni zöldségeket is lehet!
2019. szept. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
értem, és ahol csak szalonassütő van?
2019. szept. 3. 01:12
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A grillezni lehet hús nélkül az csak egy módja az étel elkészítésének, de sokan csak a húsra asszociálnak a hallatán. Szerintem a kerti parti kifejezés bőven jó, esetleg bedobhatod bármelyik elé a vega szót, ha valamiért kiakarod hangsúlyozni, hogy nem lesz hús.
2019. szept. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
jó, jó, de mit húzzon a szalisütő nyársra? egy koviubit vagy egy banánt?
2019. szept. 3. 01:48
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
4. Krumplit. Zöldséget.
2019. szept. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet almát sütni vagy a parázsban kukoricát.Szintén a parázsban alufóliába becsomagolva zöldségeket lehet,nagyon finom.
2019. szept. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azon mint többiek nem is értem kérdést voltam már ilyen kerti partin amin volt vega ismerös ,ő a kis saját termesztésü zöldségeit hozta padlizsánt ,krumplit stb alufóliába csomagolta és úgy sütött meg ,mi meg bográcsos ételt csináltunk ,de volt nyáron sütés zöldségeket felszeleteled felkockázod és nyársra tüzöd és megsütöd.
2019. szept. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit provokatívnak érzem ezt a kérdést. Talán hihetetlen, de a vegetáriánusoknak is különböző az ízlésük, tehát nem minden vega ugyanazt fogja sütni. A legtöbb zöldséget lehet nyárson sütni, vagy parázsban, és ezekből már finom és változatos ételt tud összerakni. Emellett a nyárson sütésnél sem a szalonna az egyetlen étel. Általában van kenyér, saláta, vagy savanyúság. Egy vega ezeket is tudja enni.

Ha szereti, süthet nyárson tofut, grillezni való (nem olvadó) sajtot, de lehet kapni vegetáriánus grillkolbászt is.

Ezek kiegészítve friss zöldségekkel, fűszerekkel, öntetekkel sokkal változatosabbak, mint a szalonna-kolbász páros.


Ha vegát hívnál ilyen eseményre, kérdezd meg tőle, miket szeretne enni.

2019. szept. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Padlizsán, krumpli, hagyma (uhh, egyik legjobb dolog a világon, lilahagymit becsomagolod fóliába és berakod a parázsba egy kis időre, utána puha és édes lesz), paprika, ilyesmik.

Nem vagyok vega, de néha én is szeretek ilyen húsmentes grillkajákat enni.

Mi ezen ilyen elképzelhetetlen?

2019. szept. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hentesként besurrantam egy Faces VEGÁN csoportba, változatosabban esznek mint az emberek többsége. Hús helyett szejtánt használnak ami valamiféle gabonahús, lehet grillezni, sütni stb, szeletelhető. De bármit meg lehet sütni nyárson is. Vagy parázsba dobva a hagyma is finom alufóliába csomagolva
2019. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!