Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szalonnasütés helyett?

Szalonnasütés helyett?

Figyelt kérdés
A barátaim szalonnasütést szerveznek, s én is meg vagyok hívva. Mindenki magának viszi az elemózsiát, szóval könnyedén megoldható a dolog, csak tippeket szeretnék kérni, hogy mit érdemes sütögetnem a tűznél így, hogy vegán vagyok? :)

2013. jún. 10. 15:01
 1/10 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Ezt olvasd el, hátha találsz benne neked szimpatikusat:


[link]

2013. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vöröshagymát. Imádom a parázson sült vöröshagymát.
2013. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálsz zöldségnyársat! A nyársra felhúzol, zöldségeket. Pl: hagyma, gomba, padlizsán, cukkini, paprika, paradicsom, krumpli, stb. Előtte egy kicsit be is olajozhatod a zöldségeket és befűszerezheted őket! Akkor még parázsban süthetsz fóliában krumplit.
2013. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Van már tejes kukorica. Nyárson sütve az igazi.
2013. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Találd fel magad.


Ha szereted az ilyen szutykokat, akkor vihetsz vegán virslit meg szejtán-szeletet, szerintem förtelmes az ízük.


Én simán alufóliába szoktam csomagolni egy adag fűszerrel cukkínit, paradicsomot, gombát, padlizsánt, amihez éppen kedvem van - spárga, brokkoli (ezeket előbb otthon elő kell főznöd), répa, hagyma, krumpli, patiszon, paprika, stb.


Én vegetáriánus vagyok, így grillsajtot is szoktam vinni vagy fűszeres túrót. Ha akarsz vihetsz növényi sajtot is pl.

2013. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Nagyon sokat segítettetek. :)
2013. jún. 10. 20:58
 7/10 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én ugyan a szalonnát sem vetem meg, de a felsorolt zöldségek nyárson vagy grillezve valóban kitűnőek. A zsenge kukoricát külön kiemelném a sorból, az feltétlen kóstold meg egyszer.
2013. jún. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hú, a kukorica ötlete nagyon tetszik. :P
2013. jún. 11. 21:00
 9/10 anonim válasza:
mályvacukor ;)) nagyon finom:DD
2013. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi ha szalonnát sütünk,akkor én általában alufóliában becsomagolt,aztán a tűzbe megsült krumplit kapok.Persze előtte meg van mosva és héjával együtt van becsomagolva. :D
2013. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!