Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ha valaki sokáig nem eszik...

Ha valaki sokáig nem eszik húst, majd igen, annak lesz bármi baja?

Figyelt kérdés
Pl évek óta nem evett. Fog fájni a hasa, hányingere lesz?
2020. márc. 7. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem, de személyenként változhat... főleg mivel a többség etikai okokból nem eszik húst, így aztan eleve a placebo hatás is okozhat rosazullétet.
2020. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elöször a legtöbb esetben rosszul lesz, vagy legalább is gyomorrontása lesz, mert a húsemésztéshez szükséges enzimek termelése leáll, ha nincs rá szüksége a szervezetnek.
2020. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én anyám ha húst eszik, bedagadnak az ujjai és rosszul érzi magát, egyszerűen nem tudja a szervezete méregteleníteni a húsban levő mérgeket. Szóval néha eszik, de akkor is rosszul van utána. Ezt csak azért írom, mert nem kell ahhoz sok időnek eltelnie (éveknek pl.) hogy valaki rosszul legyen tőle ha újra eszik, vannak emberek akik amúgy se bírják.
2020. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vegán, sem vegetariánus, de ha halon kívül más húst eszek, akkor kihányom (akaratlanul). Sokszor már a szagától is hányingerem lesz.
2020. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
12 éve vagyok vega, a szaga nagyon erős, én attól leszek rosszul hányinger, émelygés, de a gyomrommal nincs baj.
2020. márc. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont ezen megyek keresztül. 7 évig voltam vegetáriánus, undorodtam a hús szagától is. Pár hónapja elkezdtem kívánni, és a hét elején megkóstoltam a sonkát, ettem is 4 szeletet, nagyon jól esett.. Viszont nagyon rosszul voltam egész nap. Hányingerem, hasmenésem volt. Másnap is ettem, akkor csak hányingerem volt. Harmadnap semmi, pedig 5 virslit ettem meg.

Tegnap már ettem húslevest, és húst is raktam bele, plusz megkóstoltam a fűszeres csirkemellt. Az is finom volt, de még nem vagyok kész egy egész szeletet megenni.

2020. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!