Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A Csirke hust eddig sem ettem...

A Csirke hust eddig sem ettem meg, kifejezetten utalom Viszont mostanra mar a Diszno hustol is ram jon az undor.. Belegondolok h az egy elo allat volt es vegem, nem beszelek be magamnak semmit. Mit tanacsoltok erre? Valaki hasonlo helyzetbe?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Több ezer vega/vegán.

Akkor ne edd meg, nézz utána, hogyan tudod máshogyan pótolni a húsban található tápanyagokat (aminosavakat), ha tudsz, egyeztess dietetikussal.

2020. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ha valamitől undorodom azt nem eszem meg. Ennyi. Nincs ezzel semmi gond, nem eszed és kész.
2020. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Én meg a vegánoktól undorodom ,nem is eszek meg több ilyen hisztis embert...
2020. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszed meg és kész. Legyél vegetáriánus.
2020. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha változatosan táplálkozol, nyugodtan elhagyhatod a húst az étrendedből. Rengeteg finom vegetáriánus és vegán fogás van, amivel jól lakhatsz és a tápanyagokból sem lesz hiányod.


Ha nem szeretnél teljesen vegetáriánus étrendre áttérni, az sem gond. Ha a zsírt, halat, zselatint, stb. szívesen fogyasztod, az is rendben van. Egyszerűen hagyd ki az ételeidből, amiket nem szeretsz. Ha emellett változatosan eszel, akkor ez semmilyen problémát nem okoz.

2020. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem se eroltesd.

Ha nem kivanod, ne edd meg. Csak azt, ami jol esik. Pl. az egy dolog hogy xz hustol hanyingered van, de peldaul egy vekonyra szelt sonka, akar virsli/kolbasz/bacon siman sol eshet.

Vagy esetleg meg az elkeszitesi modot variald.

2020. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Nálam is így kezdődött, több mint 20 éve 😀
2020. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha undorodsz tőle,minek eszed ?
2020. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Legyél vega. Sokszor amúgy én is undorodok a nagyon húsízű hústól, de vega nem tudnék lenni, a felvágottat, kolbászt, hamburgert imádom. Tehát aminkél az ízesítés elnyomja a húsízt. Ha nem akarsz vega lenni, próbálkozz ilyenekkel.
2020. jún. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 3-mas mindenhova,ahol valakit érdekel a vegetarianizmus, beír kötekedni egyet. 10-12 éves koromban hallottam először a vegetarianizmusról, mi nem voltunk azok, csak magáról a témáról, elvekről, étkezésről. Én simán megértettem gyerekfejjel is percek alatt, hogy miért lesz vega valaki (nyilván az állatok tiszteletben tartására gondolok, mint indokra). Évezredes vallások is épülnek rá, ott se haltak még ki a követők, sőt, elég sokan vannak. De Lidlipú ezt hisztinek tartja.
2020. nov. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!