Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ki lehet váltani az ivást,...

Ki lehet váltani az ivást, magas víztartalommal bíró gyümölcsökkel? (Dinnye, alma, stb.)

Figyelt kérdés
Mert úgy tudom, hogy a bolti vízek, folyadékok nem túl vegánok.

2020. jún. 23. 14:58
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Azt hiszem akkor maradok a forrásvíznél.
2020. jún. 23. 17:43
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
#21-es Az ásványvíz is forrás víz. Ha környezettudatosabb akarnál lenni jobban jársz a csapvízzel.
2020. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kiváltani.Igyál inkább csapvizet.
2020. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy troll kérdés, de egyre több vegán kezdi pedzegetni ezt a témát, közben már a víz ivás jelentőségét is megkérdőjelezik.
2020. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Ásvanyvíz nalam teljesen off a PET miatt. Nagyon sok állat halálát okozza. Megkockaztatom sokkal vegánabb tojast enni, mint venni egy asvanyvizet. Plussz tudtommal Magyarorszagon nehol a csapvíz is megüti a nemtudom hányezres mg asvanyianyag tartalomi határt. Ergo ásványvíz folyik a csapon is?
2020. jún. 23. 19:43
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a növényeket mivel locsolják? Ráadásul a növény által felszívott víz töredéke kerül csak a gyümölcsbe.

Ez ugyanolyan idióta ellentmondás, mint azzal érvelni a húsevés mellett, hogy a növények is éreznek, pedig egy állat takarmányozásához sokkal több növényre van szükség.

2020. jún. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
86%

Alapjáraton a vegánoknak nem magával a húsevéssel van gondjuk, hanem ami ezt megelőzi, vagyis az állatok nem megfelelő tartása, kínzása és végül embertelen leölése.

Érdemes megnézni pár őszinte videót a tejiparról, még egy erősebb embernek is felfordul a gyomra, és ez ott mindennapos.

2020. jún. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
37%

Fura, mert átfutottam a válaszokat, mint a 27-et, de a kérdésre választ nem találtam.

10. válaszoló, nem csak az alma az egyetlen gyümölcs! Szőlő, barack például több folyadékot tartalmaz.

Nekem az a tapasztalatom, h gyümölcsevés után is szomjas lehetek. Pl. pár barackot megettem, és utána szomjas voltam. Szóval biztos kell a folyadék ilyen formában is.

Hogy vegán vagy nem vegán, tök mindegy, mert nem ezt kérdezte a kérdező, de mindenkinek sikerült a kérdés megválaszolása helyett ezen lovagolni, amihez csak gratulálni tudok.

2020. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
67%
Vegyél egy drágább vízszűrőt ha alusapkás vagy.
2020. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
35%
A 28. válasszal mi a gond, miért kellett lepontozni? És a 29. hol válaszol a kérdésre, azt miért kellett felpontozni?
2020. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!