Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok miért keserű sájízzel...

Vegánok miért keserű sájízzel válaszolnak egyszerű kérdésekre?

Figyelt kérdés

Mi a szükség arra, hogy a sztereotípiákat erősítse a vegán kommuna?

Mi az a táplálék, amitől nem lesznek hajlandóak normálisan vászolni? Csak nem a b vitamin?



2020. júl. 21. 20:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
69%

#20

Hát nem tudom, ha engem szimplán csak érdekel, hogy létezik-e nem állati eredetű b12, akkor rákeresek egy böngészős keresőszolgáltatás segítségével. Az indokolatlan/értelmetlen kérdésfeltevésed kötekedésnek tűnt.

+ azóta is érthetetlen számomra, hogy egyáltalán miért merült fel, hogy ne létezne... :D

2020. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen a hangsúly főleg. Én bármire válaszolok, megvitatok ha tisztelettel állnak hozzám.
2020. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Hangsúly írásban attól függ, az olvasó milyen idegállapotban van és miként akarja értelemezni a másik mondani valóját. Nem attól függ, a másik mit ír. Ezért sem szabad írásban kommunikálni a főnökkel, mert szeret félre érteni dolgokat.
2020. aug. 6. 22:20
 24/24 anonim válasza:
100%
Már megbocsás, de a kérdésedbe nem sikerült bele fogalmaznod, azt, hogy te arról érdeklődnél, hogy van-e nem állati eredetű b12 vitamin (amihez amúgy annyit tudok hozzá fűzni, hogy miért ne lenne, plusz a kereső kb 2 perc alatt kidobta volna, hogy igen van), az pedig egyszerűen nevetséges, hogy ki írsz egy ilyen lenéző kérdést, majd mivel nem a "vegán ellenes" válaszokat kapod akik adják alád a lovat, rögtön átfogalmazod az egész történetet és ráfogod a kommentelőkre. Olvad el a saját kérdésed kérlek és értelmezd is, mert ez kb egy hisztiző 11 éves kisgyerek szintje amit most leműveltél.
2020. aug. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!