Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Rossz ötlet felvállalni...

Rossz ötlet felvállalni közeli ismerősöknek, hogy vegetáriánus vagyok?

Figyelt kérdés

Nem az a típus vagyok, aki leszól másokat vagy téríteni próbál. A személyiségemet is többnyire kedvelik az emberek, ha nem terelődik a szó a kajákra. Szerettem mindig is tisztázni, hogy én nem eszek húst csak azért, hogy jobban megismerjenek.

Sajnos, azt vettem észre, hogy bárkivel, akivel barátkoztam és megtudta, hogy nem eszem húst, akkor eltávolodott tőlem. Gúnyt is űztek belőlem, a családom is. Érdemesebb vegán étteremben ismerkedni?



2020. szept. 28. 18:27
1 2
 11/12 Sunshinedoll ***** válasza:
37%

Szerintem ennek nincs jelentősége kaját, étkezész, életvitelt nem érintő témában. Én se állok oda emberekhez hogy hahó, amúgy nem eszek húst, se tojást, se tejterméket, csak ha olyan sztori jön fel, vagy kajáról beszélünk, elmegyünk valahová, akkor megemlítem, hogy érthető legyen a kontextus.

Aki meg emiatt eltávolodik tőlem, hát egészségére, én sokat nem veszítettem. Engem az se érdekel, ha esetleg gúnyolnak emiatt, nem nekem fognak elmeszesedni az ereim (bár őszintén szólva nem nagyon fordult elő ilyen, hogy emiatt megszóljanak, normális ember ezen nem akad ki).

2020. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

miért lenne az rossz hogy felvállalod?

azzal nincs semmi baj

2020. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!