Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A hell energia ital az vegán?

A hell energia ital az vegán?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2021. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem semmi természetes nincs benne a cukron és a vízen kívül ezért valószínűleg igen.
2021. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Mitől ne lenne? Szerinted mennyi hús van benne?
2021. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így hirtelen a Hellről nem találtam infót, de itthon kaphatóak közül a Red Bull például vegán.
2021. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Monster elvileg nem vegán, a Hellről semmit sem találok angolul sem. A Red Bull vegán.

2021. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, másik helyen most azt olvastam, a Monster is vegán, szóval passz. Egy angol nyelvű fórumon pedig azt írták, drága lenne a taurint állati eredetű cuccokból előállítani... A Hell úgy látom 100%-ban magyar cég, esetleg írjál nekik ha biztos akarsz lenni. Az a baj, hogy nincs infó erről, és mivel magyar, angol nyelven sincs semmi.
2021. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
A hellben taurin helyett koffein van. Mivel cikkben említik a kávét mint alternatíva. Gondolom az is vegán.
2021. jan. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha biztos választ szeretnék vagy hívd fel őket vagy írj egy emailt.
2021. jan. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%
Vegánnak Vegán de ha vérvegán vagy egy fillérrel sem támogatod a Xixo céget mert számos gyorsétterem kiszállítója így ezzel is az állatipart támogatod részben.
2021. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!