Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Nem akarok vegetáriánus...

Nem akarok vegetáriánus lenni, viszont mióta tartok tyúkot a tojásuk miatt, azóta nagyon nehezen tudom megenni a csirkehúst! Egyszerűen sajnálom a madarat mert már ismerem milyenek! Mit tegyek hogy ne sajnáljam, és ne gondoljak erre többet?

Figyelt kérdés
Nem mindig gondolok rá szerencsére, de az esetek többségében eszembe jutnak és akkor nem tudok enni csirkét! Disznót nem szeretem, a szagától undorodom, szóval az kilőve.
ápr. 5. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg mindig ott a marha, barany, hal, pulyka, hogy csak a nepszerubbeket emlitsuk. Ha ezek nem jok, ugyis marad boven valasztek. Viszont ha mindet sajnalni fogod akkor marad a vegetarianus uzemmod. Rengetegen vannak a vilagon, ugy is el lehet lenni.
ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez így van, ezek mind ott vannak! Csak éppenséggel ha bemegyek egy boltba, vagy plázába, akkor vagy disznó vagy csirke rántott hús van… Nagyon nem találkoztam még se bárány se pulykával, igaz halat azt szoktam látni! Azt is szeretem, ott csak az a baj hogy ha nem jól van kifilézve… egyébként megeszem
ápr. 5. 22:05
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Akkor inkább vegyél a multiban bármilyen húst.
ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A Lidlben rendszeresen van pl. szarvas, nyúl, pulyka, kacsa, halak, stb.
ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ha halat keresel akkor harcsát vegyél. Csak vigyázz, hogy ne cápaharcsát mert amit úgy árulnak az a Pangasius és az valami förtelem. A folyami harcsára gondolok. Abba nincs szálka.
ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, viszont szerintem valamit félreértettek! Én nem szoktam főzőcskézni, nem szoktam otthon főzni, vagy az Árkádban vagy a Westendben vagy valamelyik Plazában szoktam ebédelni és én nem szoktam ott rántott bárányt/nyulat/pulykát/kacsát/szarvast látni! Gyros-t azt szoktam látni bárányból, de azért minden nap gyrost nem akarok enni, és ezért írtam, hogy rántott hal az van, szoktam is enni, de volt amikor szálka volt benne!
ápr. 6. 20:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem értettünk félre semmit, csak ez az információ lemaradt. Körül kell nézni, meg kell kérdezni, hátha van más húsféle is.
ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egyé disznót
ápr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod megenni, akkor ne edd meg, nem kötelező. Semmi bajod nem lesz ha nem eszel csirkét. Van több más húsféle is, illetve növényi opciók is. Sokan nem esznek csirkét.
ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Gondolj arra h ok haszonállatok amiket azert keltettek ki az emberek hogy utána te megehesd őket. Ha jo helyről veszed, akkor boldog élet után humánusan lettek megölve, probaldj igy gondolni rájuk l.
ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!