Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit gondoltok,kik vannak...

Mit gondoltok,kik vannak többen,a vegetáriánusok,vagy a vegánok?

Figyelt kérdés
Tehát aki húst nem eszik,az valószínüleg egyáltalán nem is fogyaszt állati eredetű dolgokat,vagy inkább sokan nem esznek húst,de attól még esznek tojást stb?A munkámhoz lenne fontos ezt tudni,több fórumon feltettem már ezt a kérdést,valószínüleg csinálok majd piackutatást is erről,ezért minden segítő véleményt hàlásan köszönök!:)

2021. jan. 9. 13:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
A világ különböző pontjain vallási okokból nagyon sok vegetáriánus van. Pl. India, csak az egyik ilyen. Vegánból kevesebb van. Minden évben utánaolvasgatok a témának, bár a veganizmus robbanásszerűen terjed, de még így is kevesebben vannak a vegetáriánusoknál.
2021. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
A vegánok jellemzően elvből azok. Vegetáriánusok között viszont olyan is van, aki nem szereti a húst, vagy valamiért undorodik tőle, vagy képtelen elvonatkoztatni, hogy egy állatot eszik és nem ezért nem eszi meg. Ilyen azért gyakrabban előfordul, mint, hogy valaki úgy dönt, vegán lesz.
2021. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Általában sokan vegetáriánusként kezdik, és továbblépnek vegánná, ami egy felsőbb fok, ha így nézzük. Természetes, hogy kevesebb vegán van. Nehezebb is elérni, és megtartani. Ennél még magasabb fok, ha valaki nyersvegán. Azt már tényleg nem sokan tudják megcsinálni.
2021. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
India lakosságának valamivel több, mint negyede vegetáriánus 1,4 milliárdan laknak ott
2021. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
13as, ez persze fordítva is igaz. Sok vegánból lesz vegetáriánus.
2021. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem azért is vegetáriánus, mert a legtöbb vegán vegetáriánusként kezd viszont a vegetáriánusok csak egy része tér át a vegánságra.

Bár érdekes kérdés, én azt mondanám, hogy a nagy állatvédős/környezetvédős körökben, tehát akik ténylegesen aktivisták és aktívan tesznek is sokmindent az ügyért, ott jóval több a vegán, sőt szinte az az átlag. Én voltam már környezetvédelmis rendezvényen és azt hiszem ott tényleg csak vegán kaják voltak, de ott nem is zavart senkit.

2021. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem leszek vegán, mert akarok még 44 éves korom körül is izmot szedni magamra. Ehhez kell tojás és sovány krémtúró, meg tejprotein ital. Vegetáriánusnak lenni sem kis kihívás, főleg, ha nem úgy nevelték az embert.
2021. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
79%
17, vannak vegán élsportolók. Van róla dokumentumfilm is, nézz utána, érdekes. The game changers a címe.
2021. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
66%
17-es, köszi, jót nevettem!
2021. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!