Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Létezik olyan sajt, amit...

Létezik olyan sajt, amit kifejezetten állatbarát körülmények között állítanak elő?

Figyelt kérdés

Ugye tojásból vannak különböző kategóriák, mélyalmos, szabad tartású, stb, van állatbarát tartású tyúkok tojása például YouTyúk, ahol még a gazdához is ellátogathasz megnézni a tyúkjait... Sajtból van-e ilyen? Azért kérdezem, mert ezek a növényi sajtok kész viccek amit itthon lehet kapni...

Most nyilván nem az a célom, hogy ellátogathassak Xy-hoz, hanem olyan sajtot szeretnék, ahol a tehén nem kizsákmányolva van, például együtt lehet a borjával valamennyit, szabadon legelhet, ilyesmire gondolok. Jajj, remélem érthető amit mondok, és nem kell különösebb magyarázat ehhez... Hol lehet ilyen sajtot kapni? Nem baj ha nagyon drága, kifizetem, csak a bocik ne szenvedjenek ♥️🐮🐄



2021. febr. 26. 22:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
5%
Medvesajt, úgy hallottam azt jó körülmények közt, háztáji tartásban nevelt medvék tejéből készítik.
2021. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kesusajt recepteket is kereshetsz. Egyébként a sajtban van egy kazomorfin nevű anyag, ami függőséget okoz, ezért nyakalja mindenki. Amint ez kiürül és megszokod, hogy nincs sajt az étrendedben, már nem fog hiányozni.
2021. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tudok erről a függőséget okozó cuccról. Hát nem akarok kesu sajtot, nagyon messziről hozzák ide a kesut, akkor már szívesebben vennék állatbarát sajtot, de a végén párom lebeszélt róla. Most találtunk egy más márkájú vegán sajtot, ami egész jó, sokkal jobb mint az a szar violife, bedda scheiben british style a neve.
2021. márc. 6. 13:42
 14/16 A kérdező kommentje:
Egyébként ausztriában ettem finom vegán sajtokat, ez ahhoz hasonló. Egy pici gondja van, hogy nem olvad, na de bumm...☺️
2021. márc. 6. 13:44
 15/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha már itt tartunk, ne feledkezzünk meg a papsajtról sem.
2021. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A papsajt nagyon szép növény 😊 szeretem.
2021. márc. 11. 16:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!