Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy vega vagyok?

Figyelt kérdés
Vega szeretnék lenni, ami szerintem nem annyira komoly elmondani mint a vegánságot csak nem gondolom hogy jól fogadnák az ötletet. Már kb 2hete próbálgatom ezt a dolgot de szeretném komolyra fordítani viszont nem hiszem hogy megértenék ezt az "életformát" mert mi a tipikus húst hússal eszünk család vagyunk csak én kicsit jobban belegondoltam ebbe. Szóval szerintetek hogy mondjam el, hogy elég meggyőző legyen?

2021. ápr. 29. 20:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%

"Attól függ hány éves vagy, a feljődésben sok szerepet játszik a hús, nem lehet hellyettesíteni, de ne csodálkozz, hogy ha hátrányok fognak érni a fejlődésed közben"

Pontosan milyen szerepet is játszik a hús a fejlődésben? Milyen hátrányok érnék mégis? Fejtsd ki kérlek, mert tényleg nem tudom.

2021. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
Ez csak egy táplálkozási szokás, nincs azon a szinten mintha a saját nemedhez vonzódnál. Értem én hogy különleges akarsz lenni de nincs abban semmi különleges hogy mit teszel a tányérodra.
2021. ápr. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%

Ez nekem is probléma, 2 éve vega vagyok de a szüleim konkrétan ignorálják, változatlanul kérdezgetik hogy kell-e valami a hentestől, anyukám csakis húsos ételekkel készül ha megyek hozzájuk, stb. Szerintük visszamaradott aki nem akar húst enni.

Sajnos nem olyan egyszerű mint ahogy sokan elképzelik.

Én szimplán kerülöm már a témát, és nem eszem meg amit elém rak. Belefáradtam már.

2021. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13

Mutass nekik vegán élsportolókat. Szerintem ők nem néznek ki visszamaradottnak. :)

2021. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#14

Azt szimplán nem hiszik el. "Biztos ő is eszik húst, csak titkolja".... Hidd el, sok mindent megpróbáltam, mielőtt feladtam. :(

2021. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!