Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán szakácskönyvek: milyen...

Vegán szakácskönyvek: milyen a Yama Kitchen receptkönyv?

Figyelt kérdés

Vegán szakácskönyveket keresek, hogy jobban belerázódjak a TÉNÉBE/Vegán életmódba.

Ez a receptkönyv felkeltette az érdeklődésem, mivel azt ìrja receptek életmódváltáshoz, és magyar a szerzője emiatt gondolom az alapanyag lista is ehhez igazodik és a mennyiségek is pontosabbak mint egy amerikai/angol szakácskönyv esetén. Ezen kìvűl ez volt benne a top legtöbbet eladott listában ìgy godoltam más se csalódott vele.

Eddig az Ezerizű vegán konyha van meg, és még mindenmentes nóri szakácskönyvével szimpatizáltam, mivel az full TÉNÉ.


Van akinek megvan és főzött belőle?



2021. máj. 23. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes, én mindenféle szakácskönyv nélkül belerázódtam a vegán életmódba. Tele az internet vegán receptekkel, a csapból is ez folyik. Ha annyira akarsz pénzt költeni, vedd meg. De ha tudsz internetet használni, Google-t, Pinterest-et, YouTube-ot, akkor nem veszel ilyeneket. Nem is értem...
2021. máj. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

A felsorolt szerzők közül mindnek van receptek blogja vagy youtube csatornája. Nézz meg néhány receptet ezeken, és látni fogod, hogy milyen összetevőkből, milyen jellegű ételeket főznek. Ha jobban esik szakácskönyvből főzni, akkor is érdemes kipróbálni a szerző receptjeit, hogy lásd, mennyire illik az elképzelésedhez.


Vannak más TÉNÉ recepteskönyvek is, például a Vegán Blog könyve, vagy a Zsebibogyó csatornáról Franciska könyve.

Őket szintén megtalálod a youtube-on, rengeteg kipróbálható TÉNÉ recepttel.

2021. máj. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Ezt nem tudtam, utána nézek akkor a videós dolgoknak.


Igen, de pont amiatt mert tele van, sok a pontatlan össze vissza recept, főleg a külföldi oldalakon, ahol esetleg más metrikus rendszert használnak. Szóval emiatt keresek elsősorban magyar vegán szakácskönyvet.

2021. máj. 24. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Akinek egy kis gyakorlata van a főzésben, könnyen átugrik ezeken a dolgokon. Nem kell patika pontossággal mérni mindent. Persze vannak rossz receptek, de ha járatosan mozogsz a receptek között, rögtön meglátod melyik lesz jó. Ha gyakorlatlan kezdő szakács vagy, abban az esetben elismerem hogy segítség egy könyv.
2021. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!