Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Bocsi a kínos kérdésért, de a...

Bocsi a kínos kérdésért, de a káposzta mennyire fingat?

Figyelt kérdés

Estére házibulika a program, most egyik barátnőm anyjánál vagyok aki székely káposztát csinált, még sosem ettem az eddigi 18 életévem során.


Mennyire kell félni tőle? Vagy mennyire hamar kell vécére menni tőle? Jó lenne tudnom. :D



2021. júl. 17. 15:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Eléggé fingós kaja.
2021. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
A buliba lesz akkor nagy durranás! :D
2021. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nemáár ennyire? :D
2021. júl. 17. 15:18
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
k-betűsök mind felfújnak.... (káposzta, kelkáposzta, karfiol, karalábé, stb.)
2021. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Állj sokat a hangfal mellett xD
2021. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Eléggé.
2021. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom neked mennyit segít a válaszom, de engem semennyire.

Ettől te még szétvetheted a lakást.

Vécére sem kell okvetlenül rohangászni tőle, ha ki van mosva főzés előtt a káposzta, mivel a leve hajt meg.

Vegyél vagy szerezz a buli előtt Espumisant, vagy Meteospasmylt, ha fingós vagy is, ezek segítenek.

2021. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Pont én is valami hasonlót akartam ajánlani...

recept nélkül lehet kapni sokféle puffadás elleni szert. Kaja előtt egy órával beszeded, és semmi bajod nem lesz...

2021. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Ne lepődjetek meg, ha a buliba becsöngetnek a rendőrök, mert petárdázásról kaptak bejelentést :)


Viccet félretéve valóban puffaszt és okoz szeleket, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy kontrollálhatatlanul fingasz, csak érzed, hogy jó lenne elereszteni egy galambot. Na akkor szépen bemész a mosdóba és kiereszted, ennyi.


Egyébként borzasztóan függ a dolog az egyéni érzékenységtől is, lehet, hogy nálad alig okoz puffadást és szelet. Az biztos, hogy túlaggódni felesleges! :)

2021. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ertem. :) Alapjáraton nem vagyok amúgy puffadós, de mikor igen, akkor nagyon durván... 🙄


Vécére menés alatt nem is arra értettem hogy meghajtana mert remelem hogy nem... Csakhogy mennyire terhelő a gyomornak?

2021. júl. 17. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!