Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen vega kirántható dolgoka...

Milyen vega kirántható dolgokat tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Már nincs itthon semmi kajám,és láttam egy receptet a KFC pácáról,panírjáról. Ami potenciális vega rántanivaló van itthon:


-Egy harmad tömb tofu

-Egy kis mozzarella sajt


Hát nem vagyok egy nagy étkű,de ez nem igazán tűnik elégnek még nekem se. Milyen rántható dolgot tudtok mondani amit itt a kis Spar Expressben is meg tudok venni? Köretet nem akarok csinálni,elveszne az a KFC vibe ha késsel-villával mondjuk rizzsel enném😅



2021. szept. 7. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Brokkoli, karfiol, karalábé, vöröshagyma, sárgarépa, zellergumó, padlizsán, cukkini, gomba, édesköménygumó, krumpli, édesburgonya, póréhagyma, petrezselyemgyökér, pasztinák - ezeket szoktam rendszeresen és szemebe jutotttak (természetesen nem mindet egyszerre, mert akkor rengeteg lenne), ezek közül biztos kapsz valamit a közeledben.

Ami lényeges, hogy a zöldségeket NE fözd meg elöre, nyersen panirozd és úgy süsd, kategóriákkal jobb íze meg állaga lesz!

2021. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg ha csinálsz mellé coleslaw-ot, akkor a KFC érzés még fokozódik - és ezt is igen egyszerü elkészíteni.
2021. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1-2 kösziii
2021. szept. 7. 18:49
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 Egyébként felfogtam az iróniát,de kb az összed létezik ezek közül🤣
2021. szept. 7. 18:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem iróniának szántam, csak nem tudtam, milyen az az üzlet, volt már olyan felénk, ahol kb 5 féle zöldséget árultak összesen.

De ha megvan a lehetöséged mindegyiket beszerezni, akkor válogass kedved szerint, szerintem mind nagyon finom.

A coleslaw receptjét ismered?

Meg jó fözöcskézést és jó étvágyat hozzá!

2021. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5

Ja,akkor nagyon bocsi,a póréhagyma,édesburgonya hasonló furcsaságok miatt hittem ezt😆 De megjött a kedvem,hogy nekiálljak kísérletezni ilyen "merészebb" zöldségekkel. Köszi mégegyszer.

2021. szept. 7. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
5! Hogyan készitesz vega öntetet hozzá? (majonéz)
2021. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vegánra gondolsz 7-es :) Mert a vega eszik tojást, tejest stb. De a kérdező vega, nem vegán.
2021. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendes majonézt használok, vegetáriánus módon készítem a salátát.

A testvérem dolgozott nálunk, töle tudom a receotet: káposztát vékonyra szelsz, megsózod, esetleg öröld köményt tehetsz hozzá, belereszelsz tökreszelön 1-2 sárgarépát, összekevered majonézzal, meg legalább 20&%-os tejföllel és vársz kb fél órát. Nem kell bele sem ecet, sem más füszer (cukor meg végképp nem), így lesz olyan, mint az igazi.

2021. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Kb minden zöldséget ki lehet rántani:-D 99% finom is.


Rántott sárgarépa, paprika, édesburgonya, gomba, a kedvencem. De ha van kedved és időd pepecselni, egy gyors lencsefasírtot ha összedobsz azt is panírozhatod

2021. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!