Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Az edamame babnak íze mihez...

Az edamame babnak íze mihez hasonlítható?

Figyelt kérdés
Finom?

2022. jan. 2. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem izlik, edesebb bab ennyi
2022. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem finom. Nem hasonlít másra az íze.
2022. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon finom szerintem is, nem tudnám mihez hasonlítani az ízét. ami nekem meglepő volt kicsit, hogy roppan a bab 😁
2022. jan. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Friss, zöld íze van, kb mint a fiatal cukorborsó olyasmi.
2022. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl erős, jellegzetes íze van. Nem hasonlít a többi babfajtára. Az állaga keményebb, roppanósabb. Inkább a friss zöldborsóhoz hasonló.
2022. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén édeskés, egy kis mogyorós-vajas, csicseriborsó ízű beütéssel. Leginkább a zsenge zöldborsó és a főtt bab ízvilága közé tudnám tenni.
2022. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de hogy lehet a legfinomabban elkészíteni? Próbáltam több netes receptet, de nem volt az igazi
2022. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7, a friss az igazi, de ha csak fagyottat kapsz, azzal is lehet.


A frisset nagyon pici, pár kanálnyi vízben éppen csak 15-20 másodpercig párold, amíg megváltozik a színe.


A fagyasztottatt meg úgy ahogy van kicsit meleg vízzel átöblíted, és mikrózd, kb 1-2 perc, és kész is.


A tapasztalat szerint nekem a hüvelyében elkészítés jött be, a fejtett kiszárad.


Egy kis szezámmagolajjal és lemezes sóval szoktuk enni, és van mellé egy tál a héjaknak.

2022. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!