Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi a véleményed a vegetáriánus...

Mi a véleményed a vegetáriánus gumicukorról?

Figyelt kérdés
Imádom a gumicukrot, de csak azt eszem meg, amire rá van írva, hogy vegetáriánus/vegán. Pár ember szerint a környezetemben ez hülyeség, hiszen "ez csak zselatin, nem hús", de engem nagyon taszít a gondolata, nem bírom megenni! Ti hogy vagytok ezzel?
2022. márc. 12. 15:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
68%
Engem a "rendes" gumicukor is taszít, tele van nyomva egy csomó undorító mesterséges anyaggal.
2022. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Amióta megtudtam miből készül én nem ettem és nem is hiányzik
2022. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
(Mármint a rendes gumicukor, a vegaval nem próbálkoztam)
2022. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Épp most dinoszauruszos haribót eszem! :D
2022. márc. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Én is vega lettem 1 éve, eszem tejet, tojást, és társait, de gumicukrot nem. Rosszul vagyok, ha rágondolok, és nem tudok nem gondolni rá. Hasonló nálam a kocsonya, pedig imádtam a kocsonya részét, (a húst már akkor se ettem meg belőle, mert a disznót sose szerettem) bepróbálkoztam vele, de nagyon rosszul esett az a pár falat is. Ilyen dolgokban teljesen hidegen hagy mások véleménye, cserébe engem se érdekel, ha valaki gumicukrozik mellettem.
2022. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a hagyományos jobb.


Engem nem zaklat fel az, hogy zselatinból van, semmi bajom az állati eredetű élelmiszerekkel.

2022. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem én ha elém raknának egy vegánt és egy zselatinosat csomagolás nélkül, nem tudnám megkülönböztetni melyik melyik. Viszont a cukormentes, na az halál, attól nem is beszélve, hogy rosszabb, mint a hashajtó..
2022. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Amit én kóstoltam vegán verziót, annak az állaga nrm volt az igazi, nagyon kemény volt.
2022. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
A vegán gumicukor, aminek a fő alapanyaga a gyümölcspektin/agar-agar vagy esetleg borsófehérje, egy nagyon jó találmány. Egy német cég termékét kóstoltam és tökéletes imitációja volt az állati csontból főzött enyvet használó gumicukornak, még cukor sem volt benne (hanem maltittal, tehát természetes édesítőszerrel készült). Az a kár, hogy a termék drága és nem is mindig kapható, de hát ez Magyarország, mégis mit is várjon el az ember?!
2022. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Ha nem pótoljátok a kollagént, ami pl. a zselatinban van és a kocsonyában, húslevesben, akkor majd ne siránkozzatok ha idősebb korotokra nem tudtok menni meg mozogni se, mert ki van kopva az összes ízületetek.
2022. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!