Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Igaz, hogy a 0-ás vércsoportúa...

Igaz, hogy a 0-ás vércsoportúaknak muszáj húst enniük, és nem lehetnek vegák?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 22:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
61%
Marhaság! Minden embernek szüksége van állati fehérjére!
2010. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
nem igaz.
2010. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
27%
Semmi sem muszáj, de ha hosszú és egészséges életet szeretnél, nyugodtam legyél vegetáriánus, ami fehérjére szüksége van a szervezetnek a búzában és hüvelyesekben megtalálható.
2010. szept. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
59%
Az ember húsevő, így minden embernek szüksége van a megfelelő minőségű állati fehérjére. Tehát nem csak a nullásoknak. Bár rájuk mondják, hogy ők a "tő" és hogy nekik jobban szükségük van. Amúgy én is nullás vagyok, és nagyon húsevő vagyok, meg vérszegény vagyok, és ezért is kell a husi meg a máj.
2010. szept. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:
16%
Igaz! Én is így hallottam. A 0 a ragadozó, az A a tésztás, és a B zöldség, az AB mindenevő. Ez nem azt jelenti, hogy a többiek ne egyenek húst, csak azt, ha egy 0 nem eszik beteg lesz.
2010. szept. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Ájhevnó válasza:
59%

A vércsoportoknak az étrendhez nem sok köze van. Ez csak egy újabb "diéta" amit valaki kitalált, jól hangzik és kaszál rajta, mert sok hozzánemértő ember elhiszi.

Az sem igaz, hogy a növényekben megvan minden szükséges fehérje. A vegetarianizmus nem egészséges, bár ez felnőtt korban már nem ütközik ki annyira, mint a fejlődő szervezetekben. Szükség van az állati fehérjére, mert van amit a növények nem tudnak előállítani! Ami a vega étrendben egészséges az annyi, hogy a rendszeres táplálkozásra tanít, és megfelelő mennyiségű ásvényi anyagot/vitamint kap az ember, de ez normál étrend mellett is betartható. Egy vega terhes például egyenesen veszélyes a gyermekére, mert a szervezete nem tud minden, a növekedéshez szükséges fehérjét megadni a gyermekének.

2010. szept. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
67%
Én a vércsoport-diéta szernt /AB/ szinte csak kekszet és teát fogyaszthatnék, esetleg főtt krumplit. Tilos /lenne/ az összes színes zöldségféle /paprika, paradicsom, gyümölcsök, stb./.Mindent fogyasztok. Tökéletes a vérnyomásom, a vércukrom, a koleszterinem. Most mérettem. Az ABO-diéta egy nagy-nagy baromság. A hiszékeny és befolyáosolható embekerek célozza meg. Tény, hogy a nullás vércsoportúak szeretik a húst, de attól még választhatják a vegetáriánus életmódot.
2010. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
13%

Ez nem igaz!Csupán arról van szó, hogy a húspiacnak is szüksége van számára kedvező hipotézisekre(erre nyilván áldozni is képes, nem kis összegeket).A vegetarianizmus terjedése minden nap dollármilliárdoktól fosztja meg őket.

Plusz az ilyen, és ehhez hasonló félrevezetésekkel védik le magukat a húsevők, hogy hát ugye mi csak azért vágjuk el az állatok torkát, mert muszáj...

2010. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
58%

Te utolsó, egy akkora ostoba, mániákus fsz vagy.

SZÜKSÉGE van az embernek a húsra, a fogaink sem redős zápfogak, hanem gumósak, mindenevők vagyunk, tudod?

Az egy dolog, hogy valaki nem akar húst enni ilyen-olyan okoknál fogva, marhára nem érdekel. De ilyen hülyeségeket ne találj ki. Én szeretek húst enni, mert finom és szükségem van rá, ennyi. Nem magyarázok bele semmi baromságot.

2010. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
62%

ma 10:46!

Most függetlenül attól, hogy melyikünk a mániákus fsz :

"A jól megtervezett vegán vagy másféle vegetáriánus típusú diéta az élet bármely szakaszában alkalmazható, akár a terhesség, a szoptatás, a csecsemőkor, a gyermekkor és a pubertáskor idején is."

[link]

2010. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!