Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánok miért mutogatnak...

A vegánok miért mutogatnak csibedarálásos videókat, amikor ez nem igaz, mert nálunk fájdalommentesen gázosítás van?

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 9. 14:38
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
72%

#9

Tavalyi cikk szerintem nem régi...

2022. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
74%
Azért, hogy lássák a nem veganok mi az ára a húsevésüknek. Hátha felhagynak vele. Nem tudom ezen mi olyan meglepő.
2022. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
76%

#12

Én nemvagyok vegán de annyira nem értem hogy néhány embernek miért ennyire döbbenetes hihetetlen talány hogy vannak akik nem támogatják az állatok kínzását és/vagy leölését... Ez miért ennyire fura és érthetetlen? :D

2022. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
76%

Ajanlom mindenki figymébe az Earthlings (földlakók) című dokumentum filmet fent van Yutouben.

Minden állatot kegyetlenül ölnek le a vágóhidakon. Ledatálják a fölösleges kispipiket vagy elgázosítják maximum látványában szimpatikusabb. Egyebéként semmivel sem okoz kevesebb szenvedést. Mind a kettő pillanatok műve. Sok helyen egyébéként nem fáradnak a gázzal. Egyszerűbb bekötni őket egy nagy nejlonzsákba. Egy darabig csipognak. Aztán már nem csipognak. 😢

2022. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
14%
Megéheztem.
2022. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
85%
15 ezt a választ akár meg is spórolhattad volna
2022. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
14%
Majd bedarálja a cenzúra.
2022. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
21%

Csókolom, a növénytermesztéshez használt rovarölő szerekkel hány ártatlan bogárkát ölnek meg? A gabona vetése, aratása, szállítása közben hány tonna kipufogógáz kerül a környezetbe? Az öntözéssel hány vízi organizmust pusztítanak el? A gyártósorok és üzemek építése közben hány életforma lakóhelyét számolják fel?

Szegény sikító, nagyszemű bogárkák. :'(

2022. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
86%

#19

A megtermelt növények nagyobb része takarmány. Szóval a szántóföldi élővilág kíméletének legjobb módja a vegánság.

2022. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
14%
Tehát kevesebb megölt élőlény = jobb? Kicsit sem képmutató. Egy db bogarat se öljetek meg ti gyilkosok!!! Nincs szívetek?! Isszátok a vizet, amiben ott rettegnek szegény mikroorganizmusok?! Hallatlan. Biokauszt.
2022. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!