Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánok miért mutogatnak...

A vegánok miért mutogatnak csibedarálásos videókat, amikor ez nem igaz, mert nálunk fájdalommentesen gázosítás van?

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 9. 14:38
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
40%
24 attól, hogy környezettudatos valaki, vagy szereti az állatokat még nem sötétzöld. Sötét az aki úgy nyilatkozik bizonyos témákban, hogy nem tájékozott egy kicsit sem benne. A hasonlatod meg kb olyan, mintha azt mondaná valaki ölj embereket is a nyílt utcán szórakozásból ha már húst eszel legyél önazonos. ;)
2022. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
17%
33. Az baj hogy te sem vagy teljesen tájékozott. Ugyanis, nem csak az állattenyésztés a leg víz pazarlóbb emberi tevékenység.
2022. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
84%
Biológusként végeztem és a természetvédelmben dolgozom 15 éve. Apám az egyetemen tanít ökológiát. Kb ebben nőttem fel. Rossz emberbe kötöttél bele. ;)
2022. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
26%
Igen, és? Ez kizárja hogy kocsimosásra, vagy nyáron a strandokon/úszómedencékbe is legalább annyi ivóvíz veszendőbe menjen, mint amennyit a szarvasmarhák isznak?
2022. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
14%

Azert mert azt hiszik, ettől majd elrettennek az emberek a csirke évestől. Pedig csak nem nyitom meg a videót.

A mertekletességgel egyet értek, a szélsőségekkel nem.

Ez olyan, mint az allatmenhelyeknel az összevert kutyák mutogatása, hogy adj nekik még több adományt. Érdekes paradoxon, hogy ott éppen a magas fehérjetartalmú tapokat várják :D szerintem sokkal nagyobb pazarlás állatokkal feletetni a bedaralt csirkéket.

2022. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
93%

#37

Mi abban az érdekes paradoxon, hogy a kutya a ragadozók közé tartozik, az ember meg nem? Komolyan kérdezem hogy mit találsz ebben olyan érdekesnek.

2022. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
12%
38. Attól hogy az ember mindenevő, had szabadjon már azt ennie amit szeretne. Igen, szerintem ebbe bizonyos mértékben a hús is nyugodtan beletartozhat.
2022. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
93%

#39

Tehát szerinted nagyobb pazarlás ha egy olyan élőlény fogyaszt húst akinek MUSZÁJ a túléléséhez, mintha egy olyan tenné akinek "nyugodtan beletartozhat" akár ez is a sok-sok egyéb kaja mellé az étrendjébe...? Továbbra se értem, én nem tiltok senkinek semmit (értsd: felőlem azt szabad enned amit akarsz) csak nem értem, miért pont azt nevezed pazarlásnak amikor a túlélés a kérdés, miért nem azt amikor kvázi hobbiból fogyasztják.

2022. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
77%
#40. Hol állítottam hogy a ragadozók pazarolnak, komolyan érdekel? Mellesleg normál esetben az ember is csak annyi húst venne magához, amennyit belátható időn belül el is tud fogasztani. Egy grammal sem többet. Ez a jelenlegi túlkínálat leginkább már az ügyes marketing sara.
2022. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
20%
40 az a pazarlás, hogy ezeket a kedvtelésből tartott hobbiallatokat etetjük a "bűnös" hússal, különösképp akkor, mikor kicsi boxokban tartják őket a menhelyeken akar életük végéig valamilyen tévesen értelmezett szanalombol, közben az emberektol meg sajnálják meg a mersekletes húsfogyasztást is a szélsőséges husellenesek.
2022. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!