Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A fiam vegán. Karácsonyra...

A fiam vegán. Karácsonyra készítenék neki töltöttkáposztát. A darált hús helyett mit tehetnék a töltelékbe?

Figyelt kérdés
Gombára gondoltam. Egyéb ötletek?

2022. dec. 23. 13:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
9. Senki nem írt semmi olyat, hogy ne akarna bármit is enni, innentől kezdve hülyeség belekepzelni a saját preferenciáidat a kerdésbe.
2022. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hú, én ettem nagyon finomat, de az nem egészen olyan volt, mint az (eredeti/hússal készült) töltött káposzta.

Akkor még nem voltam vegán, hanem vegetáriánus, de azt hiszem, nem miattam készült az említett étel, hanem aki főzte, beteg lett és nem ehetett húst.

Szerintem nagyon jó érzéke volt a főzéshez.

Volt vmi sárga-piros fitnessz szakácskönyve, de régen volt ez már nagyon, annyira nem emlékszem a részletekre.

Megpróbálom megkeresni. Nekem nagyon bejött az a kaja!

Azt is úgy kellett csinálni, hogy a töltelék rizs és gomba volt és végül a "gombócok" tepsibe kerültek.

Ha megtalálom a receptet, küldöm.

2023. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A könyv talán ez volt:


[link]

2023. jan. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyelőre nincs meg, de ha azt a könyvet meg tudod szerezni, abban megtalálod.

A tejföl helyettesítésére a napraforgómagkrém receptjét ismered? Az nagyon jó, rakott krumpliba mi azt tettük tejföl helyett és nagyon finom volt a rakott krumpli.

Azt nem hiszem, hogy a töltött káposztára is jó lenne, de erre a sütőben sültre jó lehet, mert ott megsül egy kicsit.

2023. jan. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
zöldbabfőzelék?
2023. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!