Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Nyugaton a jövőben cikinek...

Nyugaton a jövőben cikinek fog számítani, ha valaki mindennap eszik húst?

Figyelt kérdés

Németországban voltam ügyfélnél pár hétig és mindennap az ottani kollégákkal együtt mentünk el kajálni. Egyik nap megjegyezték, hogy tegnap és tegnapelőtt is húsos kaját vettem, ma megint miért teszem. Az elején nem értettem, mert nekem ez így természetes és akkor mondták, hogy a föld, klíma, stb érdekében már nem kellene mindennap húst enni és amúgyis a fiatal lányok egyre nagyobb arányban vegetáriánusok, szóval párkeresésben is egyértelműen hátrány.

Mondjuk nekem semmi bajom nincs a vegetáriánusokkal, de az ilyen típusú nyomásgyakorlást nem szeretem, az élet egyik legjobb öröme, ha lehet enni egy finom pörköltet vagy inni egy jó sört, ilyenekről nem vagyok hajlandó lemondani. Nem tudom mi lesz a jövőben, mik lesznek a kulturális normák, de ezt az erőszakos zöld nyomulást nem kívánom.



2023. márc. 2. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe semmi újdonság nincs. Németországban például sohasem volt olyan az emberek étrendje mint nálunk hogy húst hússal.
2023. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim válasza:
93%
Mindenki azt eszik amit szeretne, nem lesz ilyen. Amit hallottál, az egy magánvélemény. Szerintem simán csak nem egészséges minden nap húst enni, de aki szeretné és megteheti, az tegye.
2023. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
32%

Ez a baj a zöldekkel.Belülről vöeösek.

Megakarják mobdani, hogyan élj, mit egyél.

2023. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim válasza:
89%

Sok hülye van a világon mindenhol, semmi köze nincs ennek a nyugathoz.

Amúgy nem is egészséges minden nap húst enni. Egy héten 1-2 alkalommal az emésztőrendszer érdekében érdemes mellőzni.

2023. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
91%
Semmivel nem erőszakosabb ez a nyomulás, mint a magyarok "mi az, hogy nem kérsz pálinkát? B*zi-e vagy?" nyomulása. Ez utóbbi sokkal gyakoribb, mint nyugaton a téritő vegán.
2023. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
96%
Nem ciki, csak szerintem frucsállták hogy mindig ugyanazt, hogy nem vátozatosan eszel. Nálunk is van rengeteg ilyen.
2023. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
24%
mindennapi húsfogyasztás köszvényt okoz és tönkreteszi az emésztőrendszert. Persze húst enni muszáj, különben b12 és vashiányos lesz az ember. Heti egy nap a legjobb ha valaki húst fogyaszt.
2023. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
90%
Nem lesz ciki.
2023. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim válasza:
58%
Hogy a húsfogyasztás egészségtelen lenne, arról tudnátok légyszi valamit linkelni? Ami hiteles forrás, nem valami bulvárcikk?
2023. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim válasza:
95%

#9: Nem a húsfogyasztás egészségtelen, hanem annak túlzott mértéke:

[link]

[link]

2023. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!