Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hogyha vagyok olyan aljas h...

Mate027 kérdése:

Hogyha vagyok olyan aljas h egyik vega barátomnak (lány) komolyan kcisit töb mint 2 éve nem evet húst és csinálok neki egy koktél és teszek bele egy kis sült húst úgy bele doboma töbi kőzé! Lesz valami baja?

Figyelt kérdés
ma egész nap ezen veszekedtünk egyik haverommal xD
2010. okt. 7. 16:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

nem lesz semmi baja, de kb olyan mintha neked csinálnának egy szendvicset és beleköpnének.

remélem nem így akarod felszedni.

2010. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
83%
Szemétség, meg ne próbáld!
2010. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Ne csinálj ilyet soha. Senkinek a tudta nélkül ne kevergess semmit a kajájába, vagy italába.


Nekem egyszer speed-et kevert a kólámba egy haverom, és mikor ez kiderült úgy megutáltam a srácot, és főleg azért mert én elhatároztam hogy soha nem fogom kipróbálni, de így mégis kipróbáltam, mert nem tudtam róla.


Ezért elküldtem a kva anyjába, aztán többet nem is találkoztam vele. Ennyit ért el a dologgal.

2010. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Elsőnek üznem nem 10éves vagyok már!

Hát nem tudom lehet h egypicit szemétség de hát meg esik az ilyen

2010. okt. 7. 17:02
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
semmi baja sem lesz valószínű észre sem veszi.
2010. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
nem 10? hát pedig úgy viselkedsz. :) csóri kiscsajnak ellenségek se kellenek, ha ilyen barátai vannak.
2010. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

én inkább arra lennék kíváncsi hogy ki nem venné észre hogy egy darab sült hús van a koktéljában?:D:D

jah és Mátéka, egy jó tanács: tanulj meg írni!

2010. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát most ez egy jó hecc jot nevetünk rajtam meg ő is azt csá,írni tudok a gépelés megint más avval sietek :D
2010. okt. 7. 17:31
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha megteszed, gyökér vagy.
2010. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Nyugotan csináld még izleni is fog neki tapasztalat :)
2010. okt. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!