Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegák, vegánok, hogyan, mivel...

Vegák, vegánok, hogyan, mivel fogyasztjátok a savanyított zöldségeket?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, hogy elkezdek fermentálni dolgokat, de nem sok húsmentes étel jut eszembe, amihez jó passzolnak ezek. Mi mellé szoktatok enni savanyított zöldséget, illetve, mit lehet belőle készíteni töltöttkáposztán kívül?

2023. márc. 28. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte bármi mellé. Szendvics, tarhonya, bulgur, krumpli, bizonyos rakott és tésztaételek. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2023. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden mellé. Pl tofus krumplilángoshoz, lencse bolognai mellé, sajtkremes vagy avokadokremes piritos mellé, salátába beleteszem stb
2023. márc. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kimcsi mehet rizs mellé, többféle verzió is van


Töltött káposztát durvára darált dióval is lehet, nagyon finom


Csalamádé finom rántott cuccokkal, pl karfiol, gomba, cukkini, pattiszon, lapcsánka, falafel



Saláta tálakhoz is jó. Teszel bele valami kihűlt főtt hüvelyest, olivát, kovászos uborkát, magokat, párolt zöldségeket.

2023. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még a bundáskenyeret is szeretem fermentált zöldséggel.
2023. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kései Sirató ***** válasza:
Barnarizs mellé.
2023. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lencsefasírthoz, paprikás krumplihoz, gombapörkölthöz, szójakockás brassóihoz, rántott ételekhez, szendvicsbe, házi hamburgerbe is mehet, de egyszerű rántotta mellé is jó. Illetve én salátát is szoktam készíteni házilag savanyított káposztából, teszek mellé zöldségeket, pl hagymát, répát, és hagyom hogy kicsit összeérjen az íz, másnap bomba jó, persze ilyenkor ecet nem kell.
2023. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fűszeres zöldségfasírt mellé pl. Ha ovo-lakto vega vagy akkor egy sült sajt mellé nagyon finom a savanyú uborka
2023. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!