Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mivel töltsem meg a cukkinit?

Mivel töltsem meg a cukkinit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Hús és tejtermék mentes tölteléket keresek cukkinibe. Ti milyet szoktatok készíteni? Tudnátok adni néhány tippet, ötletet?


2023. júl. 9. 20:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Első körben zöldséges rizsre/kuszkuszra gondoltam, de nem tudom. Nem lenne túl száraz?
2023. júl. 9. 20:03
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

[link]


recept mint a tenger

két dolgotól nem lesz száraz: a nedvességtől (pl paradicsomszósz, cukkini belseje) és a zsíradéktól (pl olaj)

2023. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Rakhatsz bele tojást, paradicsomszószt, gombát, zöldborsót
2023. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi hármas! A gomba jó ötlet. :)
2023. júl. 10. 00:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve nem tudtam dönteni, vacsira cukkini vagy rizses lecsó, hát beletöltöttem. Azóta többször vsináltam.
2023. júl. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hagymát pirítok erre megy a cukkini belseje+paprika,paradicsom még párolt rizs.So,bors,majoranna, kakukkfű.

Kis zsemlemorzsa vagy egy tojást hogy ne legyen folyós.Sajtot szoktam a tetejére de elhagyhatod nyugodtan.

2023. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!