Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A házilag készített zöld...

A házilag készített zöld pesto meddig áll el hűtőszekrényben?

Figyelt kérdés

nov. 2. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Attol fugg mennyire olajos mert az tartosit.

3 napot.mondanek. ha a tetejet mindig lefeded olajjal akkor ket hetig is kihuzhato

nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egy hónapig simán elvan a hűtőben.Nagy cserép bazsalikomból szoktam és lesz belőle egy kis üvegnyi.3-4 alkalomra elég.
nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Harom reszbol all a pesto tartositasanak menete. Eloszor is van egy frissen apritott noveny, amit az olivaolajjal elkeverve megvedunk attol, hogy ne erje oxigen, igy kikuszobolheto a megromlasa 1-3 hetre, viszont az olajat az avasodastol pedig soval lehet megovni.En szakacskent raktam el pestot, ami kovetkezo evig kitartott problema nelkul. A soval vigyazni kell, hogy ne legyen tul sok benne, mert az etelkeszitesnel ha nem szamolod bele az a somennyiseget, ami benne van elronthatja az etelt. Eros Pistas uvegben ezek az aranyok valtak be. 1dl olivaolaj+annyi bazsalikom amennyit elbir, ehhez adtam egy teaskanal sot.
nov. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Apropo, ez az eredeti recept: Bazsalikom,fenyőmag,olívaolaj,parmezán,fokhagyma, so(csak tartositashoz, ha frissen keszul az etelhez akkor nem kell).
nov. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, igazán értékes válaszokat kaptam!
nov. 3. 07:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vettem egy konzerváló gépet, amit abban tettem el, az most lesz 1éves és még jók
jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
jan. 19. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!