Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Valahonnan be lehet szerezni...

Valahonnan be lehet szerezni a Vemondo márka összes termékét?

Figyelt kérdés
Általában lidl-ben lehet találkozni a termékekkel, de egy csomó csak ideiglenes. Vegán bolognait talán még decemberben találtam, majd utána egy hónappal később leakciózva, de azóta sem volt. Nagyon bejött, szerintem minőségi termékeket csinálnak, de furcsa hogy nem tudom beszerezni őket mindig. Pestójuk is van, sosem találkoztam vele pedig azt is dícsérik. Van ezeknek saját boltjuk, vagy van olyan lidl ahol mindig minden termék van?

2022. jún. 24. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nevezett cég mostanában magas ívben tojik arra, hogy a vegán termékeit futtassa... még a bio / vegán fél éves akciót is mintha a fogukat húznák, úgy rakják be, amikor letelik a fél év és még 1-2 hét.


Tehát marad ez a fél évente megrendezett akció (régebben jan. közepe-vége, aztán július eleje), nincsen "saját boltjuk".

Persze álmodozni lehet, de ez itt a magyar valóság.

2022. jún. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!